2737
2734
عنوان

راهنماییم میکنین؟

68 بازدید | 14 پست

من سنم زیاد نیست اما قرار شد حالا ی مدت اشنایی و اینا باشه و نامزد هستم، نامزدم اینطوریه که دلش میخواد حرف خودش باشه و اگه نباشه بهش برمیخوره، خواستم کراتین کنم دعوا به پا کرد، برا عروسی خواهرم گفتم ی لنز مشکی بزارم چشمم کوچیکه قشنگ بشه گفت بزاری ن من ن تو، گفتم ساق رنگ پا بپوشم گفت اگ بپوشی من میدونم چکارت کنم، گفتم خب استین کوتاه برای مجلس چی؟ چقدر دعوا به پا کرد، از کوچکترین کارایی ک میکنم باید بهش خبر بدم، برام خواستگار اومد و خب نمیدونستن من نامزد دارم ماهم رد کردیم گفت مامانت بیجا کرد راجب تو پیش بقیه تعریف کرده و من اینو توهین درنظر گرفتم چون حق نداره اینجور به مامانم بگه و بهم برخورد اما بخشیدمش، وقتایی که هم خیلی عصبی بشه بهم میگه بیشعور بتمرگ بکپ و واقعا هزار بار بهش گفتم اینا برام بی احترامیه و هزاربار قول داده دیگه تکرار نکنه اما باز عصبی بشه میگه، خیلی پسر خوبیه و خوبی زیاد داره اما این رفتاراش پیرم کرده، حالا برا لنز خیلی چیزا بهم گفت بهش گفتم مگه چیه گفت دیگ پیامم نده و... من خیلی حساسم یا واقعا مشکل از اونه؟ اگه مشکل از منه بهم بگید باید چجور باشم، اگه مشکل از اونه بهم بزنم؟

مشکل از هیچکدوم نیس درسته یکم بزرگش کرده ولی بنظرم من غیرتیه، مثلا دوست داره خانوم شواسه خودش خوشگل باشه و زیباییت فقط واسه اون باشه

اون میخاد تو فقط مال اون باشی، بنشر من اینجوریه

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدا برات مشکل ساز میشه

دختر داییم دوس پسرش غیرتی بود و اسمشو میزاشت علاقه و نگرانی چون دخترداییم خیلی خوشگل و خوش استایله ازدواج کردن سر یه پیج اینستاگرام یا اینکه تو خیابون پسره نگات کرد تو چرا اخم نکردی کتکش زد گوشیشو ازش گرف نمیزاش پدر مادرشو ببینه بعد جدا شدن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2728

ب نظرم مشخصه همه چيز

ادم ازدواح ميكنه ك ارامش پيدا كنه

نه ك دائما سر چيراي الكي بجنگه.

هر خوبيم داشته باشه

اين حرفا و ضعف خوبي رو كم رنگ ميكنه.

بله نامزدي ب اي اشنايي

حتما كات ميكنم

روي دست پدر مادرم نموندم ك خودمو توي هچل بندازم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

مشکل من اینه دختری نیستم ک بد حجاب باشم که بخواد ب این چیزا بخاطر حجابم گیر بده، یجاهایی چادر میپوشم اتفاقا، بعضی وقتام بهش حق میدم که غیرتی بشه اما واقعا پیر شدم، فقط اینا نیست خیلی چیزای کوچیک دیگه هم هستن... در کل من بدی هاشو الان گفتم که دارم اذیت میشم براشون، وگرنه خوبی های خیلی زیادی داره که دو دلم کرده

مشکل از هیچکدوم نیس درسته یکم بزرگش کرده ولی بنظرم من غیرتیه، مثلا دوست داره خانوم شواسه خودش خوشگل ...

خب تا کی انقدر غیرت، هزار بار صحبت کردیم، حتی مطیع بودن هم امتحان کردم بدتر میشه وسواسش

2740
همین الانم حس اسیرا رو دارم،مثالای دیگشو نمیتونم بزنم..

این مرد زندگی نیس هم شکاک هم بددهن هم عصبی 

هم ب خانواده توهین می‌کنه هم هیچ اختیاری به خودت نمی‌ده 

هم بال و پرتو می‌بنده هم زندانیش هستی 

خب تا کی انقدر غیرت، هزار بار صحبت کردیم، حتی مطیع بودن هم امتحان کردم بدتر میشه وسواسش

بعدا مشکل ساز نشه برات🫠اگه نمیتونی تحمل کنی جداشو، چون واقعا اینجور مردا خیلی کنترلشون سخته مخصوصا وقتی میگن هرچی ما میگیم باید بگین چشم😐💔مال من اولا اینو میگفت ولی روشو کم کردم😂الان اون ازم میترسه😅😅

این مرد زندگی نیس هم شکاک هم بددهن هم عصبی  هم ب خانواده توهین می‌کنه هم هیچ اختیاری به خودت ن ...

همش به خودم دلداری میدم که حرفاش از روی دوست داشتنه ولی بخودم اومدم دیدم چقد حالم گرفته شده چقد همش دعوا و... ممنونم از راهنمایی

بعدا مشکل ساز نشه برات🫠اگه نمیتونی تحمل کنی جداشو، چون واقعا اینجور مردا خیلی کنترلشون سخته م ...

مسئله اینه خیلی تحمل کردمو الان منفجرم، اینا مثالای کوچیک بود وگرنه یچیزایی هست که نمیشه گفت، فقط بخاطر خوبیایی ک داره دودلم

مسئله اینه خیلی تحمل کردمو الان منفجرم، اینا مثالای کوچیک بود وگرنه یچیزایی هست که نمیشه گفت، فقط بخ ...

وایی شرایط سخته🫠نمیدونم

2706