2733
2739
عنوان

پسره بعد کات برگشته

162 بازدید | 13 پست

بعد چند هفته

من داشتم فراموشش میکردم میترسم دوباره بیاد وابسته م کنه و بره 

من تازه داره حال روحیم خوب میشه

پیام داده میگه بریم دیت

ولی دوستش داشتم واقعا

نمیدونم چه جوابی بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا اینقدر باهاش حرف زدی که این جرئت رو به خودش داده بهت بگه بریم دیت؟😐

بزن بلاکش کن بره این اون کسی رو که باید امتحان کرده دوباره برگشته ولش کن 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2740

اول ببین منطقا پسر خوبی هست یا نه بعدش ببین قلبت چی میگه؟

بهش بگو اگه گذشته رو میتونی جبران کنی بهت یه فرصت دوباره میدم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

خدا لقدشون کنه معلوم نیست فازشون چیه!

اگه ادم خوبه دیگه چرا میرید اگه بده چرا برمیگردید

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
واقعا اینقدر باهاش حرف زدی که این جرئت رو به خودش داده بهت بگه بریم دیت؟😐 بزن بلاکش کن بره این اون ...

اصلا جوابشو ندادم هنوز

نمیدونی منو تو چه وضعیت روحی ای گذاشت و رفت من چه قدر گریه کردم حالا اینطوری خودش برگشته

اصلا جوابشو ندادم هنوز نمیدونی منو تو چه وضعیت روحی ای گذاشت و رفت من چه قدر گریه کردم حالا اینطوری ...

بدون هیچ جوابی بلاک کن برای خودت ارزش قائل باش 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)