2733
2734

✨سلام دوستان عزیزم 

امروز هفتم خدا بیامرز مادربزرگ فامیل عزیزمون هست 🥺

لطفا هر کس می‌تونه و دوست داره ۱۰ آیه برداره به ترتیب نفر بعد ۱۰ آیه تا آخر سوره انعام که میشه ۱۶۵ 

تا هر موقع تونستین بخونین فقط حتما بخونین که سوره کامل خونده بشه ممنونم

ان شاالله از همگی قبول باشه 🙏

در آخر هم سوره یاسین میخونم هدیه به صاحب الزمان برای سلامتی و حاجت روایی و عاقبت بخیری همه افراد شرکت کننده

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به بحق خانم زینب کبری 🤲 

التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

@مامان،مهدیار    

@مهر_رخسار    

@خداااهست    

سلام اگر دوست دارید شرکت کنید عزیزان ممنون

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@ظهور313    

@خانمحاجآقا    

@11aye    

@کاربریپاکشده    

@دلخوشی1    

2731

@mamanyasnajoooooon    

@afsooonnn    

@نخودچی1403    

@baharrrrr400    

@__banooo2__    

@تبسم288    

@zahraayat    

@شهریورهفتاد    

@جان_و_جهانم    

@عطر_رویا    

@بانویتابستون۷۱    

@دختر_اردیبهشتم    

@eliott93    

@منتظرررررظهور    

@ریوار    

@درمسیرخدا     @anabelkatanchi     @مامان،مهدیار     @مهر_رخس ...

سلام خواهرجون، خدا رحمتشون کنه. 

20 تا 40 هم من میخونم. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
@درمسیرخدا     @anabelkatanchi     @مامان،مهدیار     @مهر_رخس ...

سلام عزیزم خدارحمتشون کنه.من ۴۰ تا ۶۰‌رو میخونم. وبراشون صلوات میفرستم روحشون شاد ❤

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
@mamanyasnajoooooon     @afsooonnn     @نخودچی1403     @bahar ...

سلام آبجی جان خدا رحمتش کنه روحش شاد⁦🤲🏻⁩💚

منم ۸۰ تا ۱۰۰ میخونم⁦🤲🏻⁩🌱

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

خدا رحمتش کنه 

فاتحه میخونم براشون

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
@mamanyasnajoooooon     @afsooonnn     @نخودچی1403     @bahar ...

چشم 🌸

کدوم آیه رو بخونم ؟

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)

سلام خدا رحمتشون کنه وتمام رفتگان رو.

من حزب آخر سوره ی انعام رو میخونم .انشا الله لایق باشم وبهشون توشه ایی  برسه وروحشون شاد بشه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
@تبسم288     @zahraayat     @شهریورهفتاد     @جان_و_جهانم &n ...

سلام خواهر جان 

روحشون شاد

چشم، کدوم آیات رو بخونم عزیزم؟ 

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
2706