2737
2734
عنوان

وای خدا دکتر بهم گفت باید کورتاژ بشی اخه پسر ۷ ماهمو چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 42 پست
سونو گفت جفتت مونده؟ من دقیقا همینجوری شدم بچه ام نه ماهش بود  یه چیز خیلی بزرگ انداره پد که ...

اول که سونو کرد گفت فکر کنم بارداری یه ساک میبینم تو رحمت بیشتر اطمینانش بارداریم بود و از جفت بدور بود گفتم خانم دکتر اگه باردار نبودم پس چیه گفت احتمالا جفتت باقی مونده و باید کورتاژ بشی 

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم اصلا نشم چون واقعا الان شرایطش نیس😓

ببین اصلا نگران کننده نیست.

مطمئن باش از این وضعیت بهتره.من چند روز به خاطر همین یه تکه جفت دیوانه شدم همش منتظر بودم دفع بشه که کورتاژ نکنم.وقتی دکتر گفت حتما کورتاژ کن وگرنه عفونت میکنه اینقدر ترسیدم ...ولی وقتی تموم شد و مرخص شدم گفتم وااای همین بودم کاش زودتر رفته بودم.یک هفته خودمو دیوانه کردم‌.

منم شرایطی داشتم تقریبا اینجوری ..ببین بچتو به یه خانمی که اطمینان داری و بچه شیرخوار داره بسپ ...

ای خدا😓

یعنی از الان برم تا بدتر نشده دیگه

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
2742
فقط میدونم پیگیری کن تاخوب شی ومشگلت جدی نشه

باشه ممنونم

ای خدا😓 یعنی از الان برم تا بدتر نشده دیگه

طبق تجربه من برو... دکتر به من گفت با پریودات ممکنه دفع بشه هی پریود شدم هی سونو دادم وای با بچه کوچیک اسیر شده بودم.. آخرین سونو دکتر گفت داره میچسبه به رحمت دیگه باید عمل کنی.‌ عملشم کاری نداشت صبح رفتم غروب برگشتم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2738
منم شوهرم اومد بیمارستان.. مامانم اومد خونمون.. بچمم زنگ زدم زن داییم برای شیر دادن که البته نیاز نش ...

چن ساعت طول کشید؟

من تجربه دو تا سقط دارم، بار اول بیمارستان بستری شدم، ۱۶ تا قرص مزو گرفتم حتی شاید بیش از نصف ش رو واژینال. در نهایت و بسختی تخلیه شد، یجورایی کورتاژ دستی، دکتر با پنس جفت رو درآورد.

بار دوم رفتم پیش خانم دکتر دانش متخصص طب سنتی. با نسخه ایشون خیلی بی دردسر تو خونه تخلیه انجام شد.

یعنی هیچکی نیست؟ :( مادرشوهر؟ مادر؟

مادرم خواهرام همه یه شهر دیگن مادر شوهرم هست ولی خودش مریضه نمیتونه بچه نگه داره

چن ساعت طول کشید؟

خیلی کم.. از بستری شدن تا تموم شدن و حاضر شدن برای خونه چهار پنج ساعت

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
سونو انجام دادید؟

اره پیش متخصص رفتم سونو کرد که اینارو گفت

2706