2737
2739

من ۷ ماهه زایمان کردم دوماه اولو که خونریزی داشتم بعد پاک شدم بعد از دوماه و نیم دوباره پریود شدم و زیاد خونریزی نداشتم فقط درحد لکه بینی 

بار دومم همینجوری بودم

بار سوم که همین ۱۷ / ۱۸ روز پیش بود دیدم نسبت به دوبار اول خونریزی دارم و در حد نرمال بود 

بعد روز هفتم پاک شدم یهو بعد از ۴/۵ روز دیدم دوباره پریود شدم تعجب کردم فکر کردم مونده و یکمه دیدم نه خیلی خونریزی شدیدی دارم تا اینکه رفتم دکتر و سونو کرد گفت فکر کنم بارداری ازمایش خون بده اگه باردار نبودی باید کورتاژ بشی مثل اینکه یه تیکه از جفتت مونده من خیلی ترسیدم ازمایش دادم منفی بود بهش زنگ زدم گفتم گفت بهت وقت میدم بیای بیمارستان بهش گفتم من کسیو ندارم از بچم مواظبت کنه و شیر خودمو میخوره با دارو حل نمیشه بهم گفت اخه مشکلت جدیه بعد که شرایطمو دید بهم دوتا امپول نوشت گفت برو بزن به خونریزی بیفتی و خداکنه بیوفته نیاز به کورتاژ نباشه حالا من دیروز امپول هارو زدم اون خونریزی هم که داشتم قطع شده😑 زیر دلمم درد میکنه ولی خونی نمیریزه

چیکار باید بکنم واقعا نگران بچمم برم کورتاژ بشم؟ اصلا مگه میشه بعد از هفت ماه به خونریزی بیفتم و الان علائماشو نشونم بده ؟

شما راهنماییم کنید لطفا واقعا نگرانم

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خداروشکر اونی که فکر میکردم نبود

اخه مگه میشه بعد از هفت ماه تازه خونریزی بیفتم و جفت باقی مونده باشه؟

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
2731

نترس کورتاژ اصلا درد نداره اصلا اصلا فقط یکی باشه سه ساعت نهگش داره بعدش خودت بدون درو خونریزی بلن میشی مثل روزای عادی و شیرش میدی نگران نباش من تازه کورتاژ شدم

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆

کورتاژ اصلا سخت نیست و زیاد بیمارستان نمیمونی.نهایتا یک روز.من نصف روز بودم.اصلا نگران نباش.نه درد داره نه توی تخت خوابیدن لازمه...هیچی.زود برمیگردی خونه به زندگیت ادامه میدی.

البته نمیدونم برای شیردهی مشکلی به وجود میاره یانه.

سونو گفت جفتت مونده؟

من دقیقا همینجوری شدم بچه ام نه ماهش بود 

یه چیز خیلی بزرگ انداره پد که بی رنگ بود و روش دون دون خونی بود دفع کردم 

بعدش دکتر قرص جلوگیری داد یه ماه خوردم خوب شدم 

به منم گفت کورتاژ کن تو شرایط تو بودم نرفتم

یه دکتر دیگه هم برو، هیچکس نیست پسرتو بگیره؟ شوهرت نمیتونه یه روز بهش شیر خشک بده تا کورتاژ بشی؟

نه اخه شوهرم که باید بیمارستان باشه نمیدونم چیکار کنم😔

2738

منم شرایطی داشتم تقریبا اینجوری ..ببین بچتو به یه خانمی که اطمینان داری و بچه شیرخوار داره بسپار.. من اون موقع زن داییم خانم مومن و مطمئنی بود از اون کمک خواستم .. ولی برو کورتاژ که اسیر میشی.. میچسبه به رحمت عفونت میکنه و داستان داری.. من خودمم تجربه دارم.. اول هی گفتم نه کورتاژ نه بچمو به کی بسپارم ولی مدتها اسیر دکتر و سونوگرافی شدم آخرم کورتاژ کردم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
نترس کورتاژ اصلا درد نداره اصلا اصلا فقط یکی باشه سه ساعت نهگش داره بعدش خودت بدون درو خونریزی بلن م ...

واقعا ؟مشکل شما چی بود

واقعا ؟مشکل شما چی بود

قلب جنینم ایست کرد و کورتاژ شدم 

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
کورتاژ اصلا سخت نیست و زیاد بیمارستان نمیمونی.نهایتا یک روز.من نصف روز بودم.اصلا نگران نباش.نه درد د ...

امیدوارم اصلا نشم چون واقعا الان شرایطش نیس😓

نه اخه شوهرم که باید بیمارستان باشه نمیدونم چیکار کنم😔

منم شوهرم اومد بیمارستان.. مامانم اومد خونمون.. بچمم زنگ زدم زن داییم برای شیر دادن که البته نیاز نشده بود شیرش بدن

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706