2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول دارم که شرایط خانواده یکی از اساسی ترین تاثیرات رو تو ازدواج داره اما همه چیز نیست سعی کن خودت به جایگاه اجتماعی خوبی برسی تا ازدواج خوبی داشته باشی مثلاً پسر عموم نمایشگاه ماشین خارجی داره و ویلا دوبلکس و .... وضعیت مالیش فوق العاده هست و خوشتیپ الان رفته با یه خانم دکتر ازدواج کرده یه دختر متشخص و فهمیده که صد البته شرایط خانوادگیش افتضاحه به نمونه کوچیکش بگم بابای دختره تو زندانه به خاطر کلاهبرداری 

2731
شما سعی کن خودتو بالا بکشی و مستقل شی. کم کم خودت شرایطو میتونی عوض کنی و موقعیت های خوبی هم حتما خو ...

چع فایده این همه میگن  خانواده  مهمه بعد طرف به خانواده من نگاه نمیکنه ؟ خودش قبول کنه خواهرش چی نننه اش چی ؟ سرکوفت نمیزنن بم ؟ هر چیم خودت خوب باشی خانوادت که عوض نمیشن اینا همش حرفه همه میگن اره ببین با بابای دیوونش برا ما ادم شده همه میگن اره طرز رفتار خانوادشو ببین هر چیم باشیییی خانوادت خیلی تاثیر گذارن 

پسر عموم وضعشم خیلی خوب بود، یه دختری رو که گرفته بابای دختره تو عروسی نیومد پسرعموم گفت باباش کم داره از نظر ذهنی

خودت و مادرت زندگیتون رو از گل بکشید بیرون

کم نیستن زنای بالای ۵۵ که الان شروع به کار و کسب درآمد کردن

هشت سین 
خودت چه آپشن هایی داری؟ مگه با پدرت می خوان زندگی کنن؟؟ خودت را ارتقا بده به چیزهای دیگه فکر نکن

این ها همش حرفه هر چیم اپشن داشته باشی ننش نمیگه این خانوادش به درد نمیخورن یا این باباش اینطوریه ؟ باید سرکوفت بشنوی خانوادت که عوض نمیشن هر چیم بشیییی بازم اینارو میگن 

2740

تو خودت چند سالتهبخدا درستو بخونی یه کاره بشی خیلی موقعیتت میره بالا من دیپلم گرفتم درسمو ول کردم شوهرمم دیپلمه شغلش ازاده تو ۱۷ سالگی نامزد کردم.الان یکیو میشناسم ۳۰سالشه معلمه بخاطر اینکه لیسانس داره همش خاستگارای بالای لیسانس یا لیسانس میان براش خانوادشم زیاد تعریفی نیست فقط بخاطر شغلش و موقعیتش خیلی خوبه اینجوری فقط یه کاره بشو درستو بخون تا خودتو نجات بدی

فقط خودت و خودت اگر سنت کمه واقعا بشین درستو بخون برو دانشگاه فرهنگیان .درسته دانشگاهه ولی فرقش با تمام درس خوندنا اینه از اول که بری حقوق و بیمه برات رد میشه بسیاااار شغل ابرومندیه .به نظرم اگر میخوایی درس بخونی و کار کنی بهترین گزینس هم هم درسه هم کاره هم ابرومنده بسیار .

2706