2733
2734
عنوان

عجوزع خانم 😒😒😒😒

275 بازدید | 27 پست

جادوگر پیر توی سن ۵۰ سالگی یادش اومده پس انداز کنه (مامانم )😒😒 

۱ ماهه حالت تهوع دارم  دیگه این هفته تهوع بیشتر شد و درد زیر شکممم   تا اخر رفتم درمانگاه  بهم گفت باید سنو بدی این علائمو داری 😒 خانم میگه بصبر حثوق بگیرمم بعد شاید بردمت انجام بدی چیزاتو 

مثلا میخواد پس انداز کنه 

من ریدم توی اون پس اندازش از اول ب فکر زندگیش نبود حالا یادش افتاده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی یه بچه ۱۴ ساله تاپیک میزنه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2728

عجوزع؟

شاید چون خودم بابام بد بوده میتونم بفهممت

ولی مادر بدو هرگز درک نمیکنم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2738

این همه نفرت دلیلش چیه

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

متوجهم الان اعصابت خورده اینجوری میگی ولی بعدا پشیمون میشی گلم سعی کن تو این موقعیتا خودتو یکم کنترل کنی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2706