2733
2739

تمام چیز و تاپیک قبلی گفتم 

میتونید نگا کنید اونو بد بیاید بگید 

چطوری میتونم دوباره پیشرفت کنم و خودم و بکشم بالا

چ کارایی بکنم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

از اول نابود که ازدواج کرد

پسرم/اطلاعاتی راجب اجنه دارم که حاصل ۵ سال ارتباطم با یکی که (موکلین مسلمان ارتباط داشت) هست. اونا هرگز دوست ندارن خودشون رو به هر شخصی نشون بدن.اونا مثل انسان ها دانشمند. دکتر.پادشاه و ملکه دارن .اونا هم قشر فقیر و پولدار دارن حتی دارای کاخ و قصر هم هستن. اونا داری طی الارض هستن و میتونن در یک چشم بهم زدن فاصله بین زمین و آسمان سوم رو طی کنن. اونا هرگز دوست ندارن (اجنه.جن) خطاب بشن و باید به اون ها از کلمه (موکل یا از ما بهترون) استفاده کرد. اونها از گذشته. حال و آینده انسان ها خبر دارن.اونا هرگز دوست ندارن رازهای خصوصیشون فاش بشه و در دسترس عموم قرار بگیره و اگر کسی راز اونا رو فاش کنه میفهمن و اذیتش میکنن. اونا هرگز نمیتونن کارهای خدا دادی رو عوض کنن .برای مثال اگر یک انسان از اوناها بخواد که (رنگ چشم یا تغییر قد و و چیزهای خدا دادی رو عوض کنه. قطعا اونا جوابشون منفیه) اونا میتونن با قدرت خودشون به شخصی که اونا رو احضار می‌کنه توی یک آینه (که به اون علم اینه بینی می‌گویند) برای مثال 👈 شخص گمشده. وسیله گمشده آینده گذشته. چهره یک شخص. مکان چند سال گذشته یا حال یا آینده رو نشون بدن .اونا هم جشن عروسی و ازدواج دارن. و میتونن با انسان یا همون( احضار کننده هاشون ازدواج کنن ) بر خلاف تمام مردم که میگن موکلین مسلمان اصلا اذیتی ندارن. باید گفت که جن های مسلمان هم اذیت دارن آنها داری سم هستن. بر خلاف تمام کسانی که میگن سم ندارن. آنها میتونن زندگی یک انسان رو مثبت و یا منفی کنن.دنیای آنها به شدت ترسناک سرد و وحشتناک هست . بهترین گروه موکلین پری ها هستن مسلمان و به شدت زیبا که اصلا آزار و اذیتی ندارن. شخصی که اون هارو احضار میکرد باید ادابش رو هم رعایت میکرد. برای مثال. زمان احضار موکل( لاکی نباید داشته باشه و حتی غسل) و باید چادر مخصوص که پوشیه هست ( دو چشم آنها فقط پیداست مشکی رنگ ) رو بپوشه. وگرنه موکلین احضار نمیشن.انها ب شدت وفا دار هستن  بر خلاف انسان ها🙂   موفق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نیست 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2731

سنت کمه جدا شو

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740

نه کی گفته تحمل زندگی با یه خیانت کار به همراه بچه ایندت رو خراب میکنه 

اگ ترک تحصیل کردی دوباره شروع کن بخون برا دانشگاه 

ی زبان یا مهارت پولساز یاد بگیر و رو توسعه شخصیت کار کن 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

خیر تازه اون دل شکستگی کلی پخته ترش کرده و میتونه کلی پیشرفت کنه، مشاوره برو، درستو بخون، شغل خوبی پیدا کن،‌ خونه بگیر بعد ها میتونی به یه ازدواج موفق هم فکر کنی.

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood

داری خودتو از منجلاب بدبختی نجات میدی دختر سرکار که میری درستم میخونی مشکلت چیه میخای با این ادم بمونی تازه نانزدی اسمش روشه وقت اشناییه 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2706