2733
2734
عنوان

چجور محترمانه بگم قصدم ازدواجه

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 31 پست

محکم و مطمئن بگو من اهل دوست و رفیق بازی نیستم و هدفم فقط زندگی شرافتمندانه هست و از روابط ناهنجار و افراد ناهنجار به شدت متنفرم

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای توروخدا ببین نوشتن بگو تشکیل خانواده و ازدواج 😐😐😐اینا کجا زندگی میکنن چن سالشونه 

😂😂😂

تجربه ندارن

انفاقا پسرا میفتن دمبال دختری که هم از لحاظ ظاهری خفن باشه هم آویزون نباشه و از ازدواج فراری باشه

اینجوری احساس میکنن دختر دست نیافتنیه پس حتما یه چیز خاصیه

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
😂😂😂 تجربه ندارن انفاقا پسرا میفتن دمبال دختری که هم از لحاظ ظاهری خفن باشه هم آویزون نباشه و از ...

دقیقا همینطوره 

فکر کن دفعه اول رفتی دیت 

سلام اقا من به دنبال ارامش زندگی و زندگی دونفره هستم🤣🤣🤣

2728

بگو با احترام ازدواج و اگر قصد شما چیز دیگر است سیکتو بزن لطفا🤣

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

عزیزم دقیقا چطوری میتونی بفهمی الان قصدت ازدواجه؟ باید ی تایم رو باهاش بگذرونی بفهمی اصن ادم زندگی هست یا نه! 

بعد هیچکس نمیتونه مستقیم بگه ک اصن نمیشه 

وقتی تو رابطه باشی باهاش خودش می‌فهمه 

2740
محکم و مطمئن بگو من اهل دوست و رفیق بازی نیستم و هدفم فقط زندگی شرافتمندانه هست و از روابط ناهن ...

ناهنجار نه عزیزم،هنجار شکن

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
ناهنجار نه عزیزم،هنجار شکن

ممنون

ولی فکر نکنم اشتباه باشه اون اشاره به ساختار کلی نفر داره و بعدی اشاره به نتیجه و خروجی افراده

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ممنون ولی فکر نکنم اشتباه باشه اون اشاره به ساختار کلی نفر داره و بعدی اشاره به نتیجه و خروجی ...

خواهش میکنم بانو

اولی درسته ولی افراد ناهنجار نه

خواهش میکنم بانو اولی درسته ولی افراد ناهنجار نه

مگه به هر چیز نا بجا نمیگن ناهنجار

و مگه نمیتونه در مورد ادما باشه

مگه به هر چیز نا بجا نمیگن ناهنجار و مگه نمیتونه در مورد ادما باشه

اون برای رفتار

وقتی فردی اون رفتار رو انجام بده میشه هنجار شکن

اون برای رفتار وقتی فردی اون رفتار رو انجام بده میشه هنجار شکن

من گفتم افراد ناهنجار

شما هم همینو میگین

متوجه نشدم چیش اشتباهه

من گفتم افراد ناهنجار شما هم همینو میگین متوجه نشدم چیش اشتباهه

وای خااانووم😭😂

رفتاری که مطابق ارزش های جامعه نباشه: ناهنجار

افرادی که مطابق جامعه عمل نکنن: هنجار شکنن،به این افراد نمیگن ناهنجار نمیگن، هنجاار شکن میگن:/

2706