2737
2734
عنوان

چجور محترمانه بگم قصدم ازدواجه

549 بازدید | 31 پست

اول رابطه ازم بپرسه هدفت چیه چجور بگم ازدواج؟؟؟

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینو بگی پسرا فرار میکنن

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2740

بگی ازدواج این معنی رو میده بیا منو بگیر

طرف ازت سرد میشه

لول خودتو ببر بالا

غیرمستقیم بگو

بگو من ازین دخترای بیکار علاف دیت برو نیستم

شاغلم محصلم فلان

خودش میفهمه

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

خیلی ضایس واقعا 

ادم خیلی هول ازدواج داشته باشه اینو بگه 

کسی که هوش عاطفی  داره نمیگه قصدم ازدواج 

به من پسری اولش بگه قصدم ازدواج کات میکنم 

واقعا خیلی ترسناک طرفو نه شناختی نه هیچی بهش بگی

من قصدم ازدواجه

رابطه طولانیو به رابطه هایی که تهش نمیدونم چی میشه ترجیح میدم😁خودش میفهمه منظورتو

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2706