2737
2734
عنوان

دوباره میخوام شروع کنم به کم کردن وزن 🙌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 43 پست
من رفتم دکتر فعلا خیر سرم تحت درمانم دوماهه زایمان کردم الان قرمزی هاش کم شده یماه دیگه باید برم پلا ...

انشالله میتونی ..به وزن ایدالت برسی 

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️
ی پیج دارم تو اینستا،مثلا میگ بجا یدونه چیس این دوتا سیب و بخور،کالری هر دوتا یکیه،ولی سیب تا چن ساع ...

چه خوب اسم پیجش چیه عزیزم 

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستت شل نشد؟منم تو ماه ۸یهویی شکمم بزرگ شد و پر ترک شد 🥲بعد زایمان ۱۰کیلو کم کردم،الان دوست دارم ۱ ...

والا منم دوماهه زایمان کردم  قبلا وزن کم کردنی بدنسازی کار میکردم اصلا پوستم شل نشد الان چرا شکمم شل شده یماهه دیگه میرم پلاسما تراپی واسه ترکهام  من بدبختی بعد زایمان اصلا وزن کم نکردم   شکمم گن میبندم فعلا که میگن ۶ ماه فرصت بدین رحم جمع شه🥲اگه جمع نشه  واقعا نمیتونم تحمل کنم میرم ابدو میکنم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
با ورزش شروع کن 

چن روزه ک شروع کردم،ولی خب باید غذای کمتری هم ب بدنم برسونم،غذای کمتر یعنی گشنه گی،ازون ورم شیرم کم میشه 🥲می‌خوام چیزای مقوی بگیرم مث آجیل و اینجور چیزا ،هم انرژی میده هم مقدارش کمه

2731
رژیم نمیتونم پایبند بشم ...فک میکنم باید یه روند دائمی باشه مثل همین کالری شماری 

بله رژیم منم سخت نیست 

حجم غذامو یک دوم کردم بعد که استپ کنه وزنم یک سوم میخورم 

دیگه معدم عادت میکنه همون یک دوم همیشه میخورم 

البته مراقبت میخواد موقعی که زیاد گشنمه زیاد نخورم و سه وعده رو حتما بخورم نه کمتر

والا منم دوماهه زایمان کردم  قبلا وزن کم کردنی بدنسازی کار میکردم اصلا پوستم شل نشد الان چرا شک ...

ن گن خیلی خوبههههه،خیلی من فقط دوماه بستم،ی کوچولو شکمم مونده بود بعد ک اومدم خونه خودم دیگ نبستم و بیخیال شدم،الان نسبت ب قبل بزرگتر شده،همش میگم کاش میبستم تا کامل جمع میشد

ن گن خیلی خوبههههه،خیلی من فقط دوماه بستم،ی کوچولو شکمم مونده بود بعد ک اومدم خونه خودم دیگ نبستم و ...

من چون سزارین بودم اوایل بستم بخیم عفونت کرد تا یماهو نیم نبستم ولی بعدش دیگه بستم احساس میکنم شکمم جمع تر شده

2740
پلاسما تراپی تاثیر داره روی ترک ها؟؟

والا دکتر که میگفت خوبه نمیدونم حالا یه کربوکسی تراپی میکنه یا پلاسما الان واسه قرمزی هاش کرم و پماد داده که خوب بودن کمرنگ تر شدن

والا منم دوماهه زایمان کردم  قبلا وزن کم کردنی بدنسازی کار میکردم اصلا پوستم شل نشد الان چرا شک ...

آره باید ب بدنت فرصت بدی،من خودم قشنگ می‌فهمیدم ک رحمم پایینه تا دوماه،بعد کم کم رفت سرجاش،طول می‌کشه تا بدن،بدن قبلی بشه

2706