2737
2734
عنوان

دوستی..

69 بازدید | 5 پست

سلام قشنگا راستش یکی از دوستام دوساله با یه پسر توی رابطس بعد پسره هنوز یه سال دیگه میخواد بیاد برای نامزدی اما خانواده پسره خبردارن. دوستم با عروسی گرفتن حال نمیکنه با پولش میخواد بره مسافرت اما مادر پسره زنگ زده گفته باید حتما عروسی بگیرین پسره هم گفته حالا مامانم راست میگه بگیریم اما قبلش گفته بود نه هرچی تو بگی..بعد پسره قهرکرده دختره هم قهر کرده میگه اینقدر دارم صبرمیکنم تا ازدواج کنیم یه خواستم مهم نیست... به نظرتون اگر جداشه بهتر نیست وقتی از الان پسره به یه خواستش عمل نمیکنه..لطفا زود بگین باید جواب بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این احمقانه ترین دلیل برای جداییه

چون جشن عروسی فقط به خودشون مربوط نیست به خانواده ها هم مربوطه

بعدشم اینشکلی که نیست دختره بخواد و پسره بگه نه اگه اونشکلی بود جدایی منطقی بود ولی الان دوستت ببخشید با باسن افتاده تو ظرف عسل که مادر پسره داره میگه عروسیو بگیریم!

بعدشم اینکه با فامیلا حال نمیکنه دلیل نمیشه عروسی نگیره

عروسی بگیره اونارو دعوت نکنه فقط خانواده ی خودش و دوستاش باشن

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2728
به چی.. دوستم خیلی برا پسره سختی کشیده چرا باید اینقدر لوس و مامانی باشه

منم شرایط دوستت رو داشتم .خانوادش از جمله خواهر عجوزش همسرم را پر کرد که یا عروسی یا هیچی ..منم کنار اومدم ..الآنم خوشبختم. همسرم مامانی نیست اگرم بود درستش کردم .آدم در عقد باید کوتاه بیاد و بعد بتازه

این احمقانه ترین دلیل برای جداییه چون جشن عروسی فقط به خودشون مربوط نیست به خانواده ها هم مربوطه ب ...

خب از روز اول این شرطش بوده اونا قبول کردن بعد دوسال گفتن نه..بعدشم پسره کلا خیلی لوسه خیلی طرف مامانش

دوستم به خاطرش افسردگی گرفته دکتره براش ابروش مهمه کسی نفهمه با پسره هست اما پسره مثلا جایی درکش کنه..