2733
2734

میشه راهنماییم کنید؟

من فقط ازمایش بتا دادم 

الان واقعا نمیدونم چیکار کنم 

برم پیش ماما یا متخصص زنان؟

اصلا چیکار کنم؟؟

مرکز بهداشت چه موقع باید برم؟

میشه مراحلشو بگین؟

و اینکه فرقی داره برم پیش ماما یا متخصص؟؟؟

چه موقع برم؟

برم بیمارستان یا مطب؟؟؟

مامای بیمارستان خوبه یا خصوصی 

مرسی ازتون

میشه واس حاجتم یه صلوات بفرستین ؟❤️اگ فرستادین لایک کنید منم واستون صلوات میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مبارکه  برو پیش متخصص زنان  خودش میگه چکار کنی

ممنونم 

میشه بگین فرق ماما و متخصص چیه؟

پس کی باید برم مرکز بهداشت محلمون پرونده تشکیل بدم؟؟

میشه واس حاجتم یه صلوات بفرستین ؟❤️اگ فرستادین لایک کنید منم واستون صلوات میفرستم
2740

مبارکه عزیزم

اگر بارداریت پرخطر نیست فعلا اوایل ماما و بهداشت هم کافیه

فقط قرص فولیک اسید 

اگر نه و یا حساسی همین الان باید متخصص زنانتو انتخاب کنی و خودش مرتب بهت وقت میده بری. معاینه میکنه چکاپ مینویسه سونو مینویسه مکمل میده و .‌‌‌...

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
توحال دوهفته پیش منی😂 میتونی هم بری پیش ماما هم بهداشت . می‌فرسته ۸,۹ هفته سونو قلب بختم قرص  ...

اهان ممنون 

نرفتی پیش متخصص؟

ممنونم  میشه بگین فرق ماما و متخصص چیه؟ پس کی باید برم مرکز بهداشت محلمون پرونده تشکیل بدم؟؟

ماما لیسانسه 

ولی متخصص پزشکیه که تخصصش زنان و زایمانه😂😂 

ببین اگر بارداریت کاملا کاملا بدون مشکل باشه و زایمانت هم طبیعی باشه فرقی نداره بری پیش ماما یا متخصص 

ولی چون بارداری اولته برو پیش متخصص تا همه چیزت اوکی باشه 

مرکز بهداشت هم از الان میتونی با جواب مثبتت بری

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
مبارکه عزیزم اگر بارداریت پرخطر نیست فعلا اوایل ماما و بهداشت هم کافیه فقط قرص فولیک اسید  ا ...

ممنونم من الان واقعا نمیدونم پرخطر هست یا نه🥲

بهداشتم میتونی بیرون پیش ماما هم میتونی بری متخصص هم میتونی بری. بهداشت سونوهارو نمینویسه مثلا ان تی و آنومالی نمیگ لرو باید خودت وقتشو بدونی و بری ولی ماما و متخصص زمانش ک برسه میگ برو نتیجشم بیار ببینم. بعضی از داروهای بهداشت رایگانه مثلا ویتامین دی و مولتی ویتامین و آهنو رایگان میده ولی دکتر ک بنویسه باید از داروخانه بگیری

پیشنهاد من متخصصه چون کارش بهتره سوادش بیشتره

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706