2737
2739
عنوان

براتون کوثر میخونم

56 بازدید | 8 پست

التماس دعا

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 

مرسی

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی

انشالله حاجت روا شید به زودی🌼

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 

🤍

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
انشالله حاجت روا شید به زودی🌼

ممنونم ازتون االهی آمین منتظرم🥺 انشاءالله حاجت خودتون 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740

سلام عزیزم بفرمایید 

نتیجه تفال :

۱- خواجه در بیت ۲-۳- به ترتیب فرماید ( به آن خدایی که تو پرستنده بر گزیده او میباشی سوگندت می دهم که چاکر قدیمی خود را دریابی و دیگری را ترجیح ندهی ) ( اخلاق پسندیده و شرم و حای ترا در میان زیبارویان سرور همه کرد بر تو مبارک باد که حقیقا شایسته آن مقام هستی ) خود تفسیر کنید

۲- دل درگرو چیزی کاری یاکسی درای که تصور م یکنی از همه چیز برایت مهمتر و شایسته تر می باشد اگر چه این امر مهم و قابل توجه می باشد اما نیاز به تهیه وسایل و لوازم آن دارد وگرنه از هول حلیم داخل دیگ می افتی

۳- لازم است شما باید با یکی از عزیزان مورد اعتماد د راین باره مشورت کنید و بهترین کس پدر وماد ریا یکی از دوستان صمیمی شما است ولی سعی نید راز دل خود را با همه درمیان نگذارید ه رقیبان حسد می ورزند پس از مشورت با درایت فعالیت اراده و سرعت عمل لازم وارد کار شوید در این حالت موفقیت و کامیابی همگام و همراه شما خواهد بود

۴- به زودی هدیه ای دریافت خواهید نمود که تصورش را نمی کردید و در مسافرتی بسیار جالب برخورد های جالبی بوجود می آید از مسافر خبرهای خوش دریافت می کنید و مشکل زندانی و قرض او حل می شود

۵- به یکی از مشاهد متبرکه بروید و دعا و نذر خود را ادا کنید سه فرزند در طالع دارید که دومی برای شما شگون آورتر است

۶- با توجه به غزل روحیه جنابعالی چنین است از درک و فهم ذاتی برخوردارید بیشتر یه مطالعه تارخی و علم رایانه علاقه مند هستید از آینده نگرانید و با توجه به خوش قولی و خوش حسابی اگر قولی را بدهید حتماً عمل می کنید اصولاً در جلب اعتماد دیگران استاد هستید و د رامور بازرگانی موفق و در عشق آزاده اید

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202