2733
2734
عنوان

بزنید برقصید😂😏هه قانون جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3369 بازدید | 195 پست
بیاید اعتراف کنید ببینم چه تاپیک هایی زدید. و از اشناتون کیا عضو نینی سایتن😂😂😂

خب اگه میدونستیم که شناسایی میشدن

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس اونا حرفه ای هستند تاپیکی نمیزنن که لو برن😏😏

بابا سایت ده میلیون کاربر داره 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

اینا به کنار. من با خط پسرم هم یه بار اومدم تا چند وقت بودم و بعد خودم رو تعلیق کردم. خدایا نکنه پسرم تا زنده ام بره تو نی نی سایتم. من نمی‌دونستم که قراره یه روزی این قانون بیاد. وگرنه با خط او عضو نمی‌شدم. کاش بعد مرگم ببینه  

2738
اخه پاک هم نمیکنن

حداقل برای منو همیشه حق بخوام بگم پاک کردن 

اونایی ک تعلیق میشن تاپیک هاشون نمیمونه ک🤔 میزنه دسترسی به این کاربر امکان پذیر نیس 

😂😂😂😂قانون عوض شده دیگه تعلیق بشی تاپیکات قابل دیدن هست

😂😂😂😂قانون عوض شده دیگه تعلیق بشی تاپیکات قابل دیدن هست

منکه اصلا نداشتم 

دو سه روز پیش یکی زدم ک چیز خاصی نیست ولی دوس ندارم همونم باشه🤕😂

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
2706