2737
2739
عنوان

بزنید برقصید😂😏هه قانون جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3369 بازدید | 195 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚 سلام تاپیک رو بخونین: ⬇️⬇️⬇️ https://www.ninisite.com/d ...

مرسی❤️ خدارو شکر من اردیبهشت و تیر ماه ساله  ۱۴۰۲ اون یکی اکانت هامو تعلیق کردم شامل اونا نمیشه این قانون جدید درسته؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

حتی با کاربری های که قبلا بودیم و تعلیق شدن هم پیامک میره😐چقدر مزخرف

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2728
چجوری عزیزم

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

تاپیک رو بخونین:

⬇️⬇️⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11576480

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
مرسی❤️ خدارو شکر من اردیبهشت و تیر ماه ساله  ۱۴۰۲ اون یکی اکانت هامو تعلیق کردم شامل اونا نمیشه ...

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

🟥🟥🟥🟥🟥 تا جایی که می دونم فعلا برنامه ای ندارن که کاربری هایی که به روش قدیم🟦 تعلیق کردن دوباره به روش جدید🟧 تعلیقشون کنن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2738
اوه راجب مادر شوهرتم تاپیک زدی؟ 😂😂😂😂

اره تا دلت بخواد به چوخ میرم مننننن

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
حالا قانون سایت مضخرفه  ولی با شماره کسی عضو سایت نشد مخصوصا وقتی طرف اطلاع نداره من با شماره ...

خداروشکر واقعا راست میگی ادم با شماره مخفی خودش عضو بشه بهتزه

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد

🟧🟦🟥🟧🟦🟥🟧🟦🟥🟧🟦🟥🟧🟦🟥🟧🟦🟥🟧🟦🟥🟧

دوست دارین در آینده نی نی سایت کاربرانی که به روش قدیم تعلیق کرده دوباره از اول به روش جدید تعلیقشون کنه❓️❓️❓️

2706