2733
2734
عنوان

بزنید برقصید😂😏هه قانون جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 195 پست
سلام برای شما که گوشی تون سامسونگ هست: 🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨 آموزش حذف تبلیغات نی نی ...

سارا خانم پیامک تبریک سالگرد عضویت رو نمیشه لغو کرد؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه مگه همچین چیزی هم هست؟ نمیدونستم 

اره 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731
2740
خب چجوری لعوش کنم؟ 

وقتی پیام اومد اخر پیام خودشون مینویسن لغو با کد ۱۱ اونو بزنید دیگه پیام نمیاد

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
دوستان توضیح دادم باید به نی نی یار مربوطه بگید پاک کنه الان لینک تاپیکشومیذارم

ایشون فقط ماهی ۱۲ تا پاک میکنن

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

حالا قانون سایت مضخرفه 

ولی با شماره کسی عضو سایت نشد مخصوصا وقتی طرف اطلاع نداره

من با شماره مامانم اومدم ولی خودش خبر داره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
سارا خانم پیامک تبریک سالگرد عضویت رو نمیشه لغو کرد؟

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

سلام

تاپیک رو بخونین:

⬇️⬇️⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11576480

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706