2733
2739

این روزا استرس دارم دلم میخواد با یکی حرف بزنم درد دل کنم متاسفانه دوستام هیچکدوم ب درد نمیخوره همشون مشغولن  تنها دوستی که حالمو خوب می‌کرد هم خودش مشکل داره ی مدت نمیتونه چت اینا کنه ب اون یکی دوستمم ک ب نسبت خوبه زنگ میزنم  میگه کار دارم بعدا حرف میزنیم 😔پدر مادرمم  که هیچی دهنمو باز میکنم میگن چرا نشستی دری وری میگی پاشو برو درستو بخون  من واقعا دلم میخواد یکی کنارم باشه حرف دلمو بهش بگم  اصلان حالم خوب نیس حس میکنم تنها ترینم😔من خودم همیشه هر کی نیاز داشته پیشش بودم ولی وقتی نوبت به خودم میرسه ... هیچکی واقعا هیچکی پیشم نیس... چیکار کنم بنظرتون چطور این خلا رو پر کنم تو خودم

خب همینجا بگو

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب همینجا بگو

خوبی اینجا اینه که بعدا تو صورتت نمیزنن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
سنت خوبه میتونی راحت دوست پیدا کنی تو این سن اگه مشکلی داری یا دوست داری با کسی حرف بزنی من هستم

آخه واقعا حوصله ندارم دوباره با آدمای جدید آشنا شم اصلا 

همونایی که آشنا شدم و صمیمی شدم خیلی چشمو ترسوندن

مرسی که هستی عزیزم🤍

آخه واقعا حوصله ندارم دوباره با آدمای جدید آشنا شم اصلا  همونایی که آشنا شدم و صمیمی شدم خیلی ...

اره میفهمم

ولی ی وقتا ادم جدیدی و پیدا میکنی و میفهمی این همونه ک دنبالش بودی