2737
2734
عنوان

از زندگیم خسته م

381 بازدید | 20 پست

خانما من الان سه ساله ازدواج کردم توی این سه سال همسرم یک روووز نیومده خونه خودش صبح زود میره خونه مامانش شب اخر وقت میاد منم به زور میکشونه خونه اونا 

بهونه میکنه که چون بلاگرم همه وسایلم خونه مامانمه درحالیکه خیلی مفید بخواد کار کنه سه ساعت کار میگنه بقیه شو کلا میره میشینه کنار ننه ش صحبت میکنه

ازبس اومدم اینجا حالم ازشون بهم میخوره با دعوا با زبون خوش باهیچی هم رام نمیشه به قران خیلی خستم😞 حتی نهار مامانشم من میزارم میارم باوجود اینکه خودمم کارم اینترنتیه و تا شب مشغولم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معلومه وقتی اون بلاگره و شما اینترنتی کار میکنید معلومه ک خسته میشی.یه تنوعی چیزی اعمال کنید تو زندگ ...

اصلا بحث کار کردن نیس بحث اینه که این فرد اصلا زندگی نمیدونه چیه صبح تا شب خونه مامانشه

خودش کار نداره شوهرت؟ پیجتو میدی عزیزم

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2740
والا اصلا یاد نمیگیره اتفاقا بدتر لج میکنه

توام لج کن نرو بلاخره یاد میگیره نره تو خونه برا خودت ناهار شام درست کن بخور اصلا هم زنگ نزن که بیاد خونه مطمئن باش یک ضرب خونه مادرش رفتنو ترک می‌کنه دیگه

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
اصلا بحث کار کردن نیس بحث اینه که این فرد اصلا زندگی نمیدونه چیه صبح تا شب خونه مامانشه

ایشون صددرصد  داره اشتباه میکنه.

من نمیدونم اصلا چرا ازدواج کرده.

من ک ارزومه برم خونه خودم یه دل سیر بخوابم

اقا هستم . راننده پروفایلم
توام لج کن نرو بلاخره یاد میگیره نره تو خونه برا خودت ناهار شام درست کن بخور اصلا هم زنگ نزن که بیاد ...

اونموقع هم ننه ش یادش میده هم برمیگرده میگه کنارم نیستی

ایشون صددرصد  داره اشتباه میکنه. من نمیدونم اصلا چرا ازدواج کرده. من ک ارزومه برم خونه خودم ی ...

اینو بزارن شبا هم میمونه خونه باباش ازبس اونجا راحته تو خونه خودش نیس

2706