2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به خودت داره

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بهترین کارو کردی ازدواج با عشق خیلی مهمه، امیدوارم به وقتش یه کیس عالی بیاد تو زندگیت که به دلت بشینه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740

من نزدیک سی ام ،،خواستگار رد میکنم خودمم دنبال کسی نمیگردم😁 

تنهایی رو بیشتر دوست دارم ، میخوام برم اون دنیا خدا برام یه شوهر خوب پیدا کنه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

هیچی مگه همه آفریده شدن ک شوهر  کنن و تولید مثل کنن؟؟ازدواج هدف زندگی نیست یه گزینه س ک یا تیک میخوره یا نمیخوره حالا انگار تو خونه شوهر غیر از بپز بساب و بشور و  شستن  پی پی بچه و حرص خوردن و سر و کله زدن یا مادر شوهر و جاری و خو اهر شوهر و غصه خوردن های بدهی و های اقا خبری دبگه نیست🤣🤣🤣 بخدا کلش همینی ک خلاصه کردم برات

2706