2737
2734

اردیبهشت سال بعد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

فرهنگیان فقط یک نوبته.

تا تیر هم نتایج رو اعلام میکنن.

ببخشید شما کارت ورود به جلسه فرهنگیان رو گرفتید؟

از چه سایتی؟

من وقتی وارد سایت سنجش میشم فقط کارت ورود به جلسه کنکور زبان و سراسری تجربی رو نشونم میده.

2738
وای چقدر بد من فکر کردم تیرماهه نوبت بعدی

کلا ثبت نام نکردی اردیبهشت رو؟ اگه ثبت نام کردی نا امید نباش شاید تمسال قبول شی اگه کنکورت رو خوب خونده باشی و نهایی هم خوب بدی 

فرهنگیان اوردنش سخت نیس

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
کلا ثبت نام نکردی اردیبهشت رو؟ اگه ثبت نام کردی نا امید نباش شاید تمسال قبول شی اگه کنکورت رو خوب خو ...

اردیبهشت رو ثبت نام کردم ولی امیدی ندارم

ببخشید نوبت بعدی ثبت نام کنکور سراسری چ زمانیه؟؟

فرهنگیان فقط یک نوبته. تا تیر هم نتایج رو اعلام میکنن. ببخشید شما کارت ورود به جلسه فرهنگیان رو گر ...

من داوطلب فرهنگیان نیستم اما تا جایی که من اطلاع دارم دفترچه فرهنگیان بعد از همون گروه خودتونه ینی مثلا ۳ تا دفترچه تجربی تموم بشه دفترچه فرهنگیانو میدن. کارتتون رو چک کنید قسمت دفترچه ها اگه فرهنگیان رو هم نوشته اوکیه

اردیبهشت رو ثبت نام کردم ولی امیدی ندارم ببخشید نوبت بعدی ثبت نام کنکور سراسری چ زمانیه؟؟

کنکور امسال اگه منظورته ، نوبت دومش تیر برگزار میشه ثبت نامش هم فروردین بود اما فرهنگیان نداره

کنکور سال بعد اگه منظورته که خب فعلا ثبت نامش نیس فک کنم تو پاییز باشه

کنکور امسال اگه منظورته ، نوبت دومش تیر برگزار میشه ثبت نامش هم فروردین بود اما فرهنگیان نداره کنکو ...

کنکور سراسری نوبت بعدی نه تیرماهش

تیرماه رو خب من جا موندم ثبت نام نکردم

بغیر تیرماه کنکور سراسری نوبت بعدیش چ زمانیه؟

2706