2733
2734
عنوان

اکستنشن مژه

121 بازدید | 18 پست

بچه ها میخوام برا اکستنشن مژه کسی انجام داده؟ چقدر ماندگاره ساده و طبیعی میخوام بزارم اولین بارمه برا یکی دو بار تجربه خوبه؟ چون خودم خیلی دوس دارم یه بار انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انجام نده اصلا جاریم اکستنشن کرد کلا مژع هاش ریخت کلا فوقش ی ماه ماندگاره

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

کاملا مژه رو می‌ریزه .من چند جا و پیش چند کار بلد انجام دادم ولی .از سوزش ‌و قرمزی و زخم شدن ناحیه سفید چشم گرفته تا ریزش و کچلی گرفتن مژه ها ختم شده..منم خیلی دوست دارم اما تا الان راضی نبودم

2740

من خیلی دوسدارم ..سال پیش ۶ماه گذاشتم بعد مژه هام کلا نابود شد هیچی نموند ..بهشون رسیدم خوب شد دوباره همین هفته پیش رفتم گذاشتم ولی این سری جای رفتم اصلا راضی نبودم ..مبتدی بود ..

اشتباه کردم ..

شما یا کلاسیک بزار یا اسپایکی 

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️
باید پیش ی ادم معتبر و مطمعن انجام بدی من یبار انجام دادم مژهام نصف شد😑 با زود روغن زیتونو اینا درس ...

خیلی دوس دارم انجام بدم چشمای خودم درشته پس انجام ندم کلا

چون مژه هات میریزن اخراش چرخش دارن درد میگیرن با دستکاری مژتم‌میاد باهاش 

من عید کاشتم یبارم‌ترمیم کردم ولی مزه هات نابود شدن حالا سریتا میزنم درست بشن بلکه

خدایا تو را سپاس
خیلی دوس دارم انجام بدم چشمای خودم درشته پس انجام ندم کلا

من ۳ ۴ بار لیفت کردم قشنگتر و طبیعیه  اکسیشن کلا نابود میکنه من دو سه ماه کشید مژهام درست شن تازه کامل مثل قبل نشدن

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
برا تقویت چی زدی 

سریتا ..اکسلیا ..البته مژه کار قبلیم گفت میتونی اکسلیا موقع کاشت هم بزنی که مژه های خودتم آسیب نبینه ..به اینا هم آسیبی نمیزنه ..

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️
2706