2733
2734
عنوان

کی کوفته بلده درست کنه

172 بازدید | 20 پست

بچه ها من کوفته تبریزی بلدم با برنج و لپه و گوشت 

بعد مادرشوهرم یجور دیگه درست میکنه مثل کتلت با سیبزمینی و اینا . از اون کسی بلده؟ حوصلمم نمیگیره الان ازش سوال کنم کسی بلده؟ یا کسی خورده تا حالا؟؟ 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

کوفته با سیب زمینی مگ میشه 😐

من کوفته رو با گوشت لپه تخم مرغ برنج یکمم نعنا درست میکنم 

15سالم بــود ک عاشقت شدم ،با حرفات خامم کردی و عقل از سرن پروندی ،دیگ هیچی برام مهـــم نبود(ن آبروی پدر ن مادر)،همه ی زندگیم تو شــده بودی،خونوادم مخالفت کردن و من تو رو انتخاب کردم حتی حاضر شدم بخاطرت آبروی بابامو ببرم،همه چی ب خوبی پیش رف خونوادمم قبولت کردن روز جشن فرا رسید و من بخاطر آرایشگری ک تو انتخاب کردی بعد 6 روز از عقدمون یه سیلی خوردم،اونروز پیش همه حتی غریبه ها هم خورد شدم،از اونروز ب بعد دیگ هیچی مث قبل نشد،من بجای روزای خوش،روزای بد زندگیمو گذروندم،بخاطر حـــرفات،مـادرت منو تحقیر کرد پیش عروس داییم،از اونروز دیگ خیلی پیر شدم دیگ همون دختری نشدم ک بقیه میشناختن شدم یه دختر سرد و بی احساس،دلم شد مث سنگ الانم ک 20 سالمه وقتی بهم نگا میکنن فک میکنن من یه زن 30 سالم
تو همون کوفته که خودت بلدی رو درست کن🤭🤭

اخه،طعم باحالی داره اصلا نمیدونم سیبزمینی میزنه یا ن شوهرم میگفت میزنع

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706