2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی چ جوری ؟؟تروخدا بگو من خیلی شکم اوردم هیکلم بد فرم شده ..شوهدم همش میگه شکمو نگا میخنده .

گفتم دیگه نه چیزی کم  کردم نه اضافه کردم

همون چیزایی که قبلا میخوردم رو نصف کردم 

برنج و نون و غذامو

برنج ۶ قاشق

ریزه خواری و ناخونک زدن رو حذف کردم

شب ها بیشتر سوپ خوردم

در حدی میخوردم که گرسنگیمو بگیرم

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2731
تو چند ماه لاغر شدی ب این روش

۱۶ ماه فک کنم 

من اهسته و پیوسته کم کردم و البته وسطش اسنوپ کردم و چندماه نخواستم که رژیم بگیرم

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
تو چ مدت؟؟ چ ورزشی کردی؟ چی خوردی یا نخوردی؟؟

وقت ورزش نداشتم

۱۵_۱۶ ماه

همه چی خوردم میگم فقط به اندازه حتی چیپس و پفک هم ماهی یه بار میخوردم

اره دوتا دارم و تمام 

خداخفضشون کنه من تخمدانام پلی کیست باید کم کنم تا باردار بشم ببخشید میپرسم ولی قبل بارداری چند بودین یعنی منظورم اینه که با وزن زیاد میشه حامله شد تو بارداری دیابت اینا نشه 

2738
الان وزنت چنده من میخوام سریع لاغر بشم که بتونم حامله بشم

از ۹۵شدم ۶٠

الان ولی ۶٠ نیستم یه مدته شیرینی زیاد میخورم فک کنم ۴_۵ کیلو بیشتر شدم

امااااا دوسال بود که روی شصت مونده بودم 

وای آفرین به ارادت زودتر جلوشو بگیر آدم زود چاق میشه ولی دیر وزن کم میکنه

ممنونم❤

اره خودم میدونم تجربشو دارم

دو سه روزه شروع کردم دوباره

و احتمالا فردا برم کلاس رقص ثبت نام کنم

تا حالا بعد رژیم نرفتم ازمایش بدم نمیدونم  چند کیلویی

من اینقدر حالم بد میشه آزمایش هم نرم میفهمم کم خون شدم.دائم خسته میشم نفس تنگی پلک پایینم سفید میشه وقتی میرم آزمایش میدم میبینم بله آهن به شدت اومده پایین.

الان ۵۹هستم.تاچندماه پیش ۵۱ بودم عالی بودم.دکتر گفت لاغری و کم خون وزنت باید بره بالا...الان شکمم خیلی بزرگ شده انگار کل این ۸کیلو اومده رو شکمم.

2706