2733
2739
عنوان

به مامانم حرفای خیلی بدی زدم.دلش شکست💔چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 68 پست
نمی‌دونم چی گفتی و چه حرف‌هایی زدی که مادرت انقدر ناراحت شده چون من خدا نیستم قضاوت کنم ولی همین که ...

فردا واسه هردوشون گل میخرم. بخدا هیچی تو دلم نبود. حالم بد بود. با کارشون بدتر کردن

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️
برو بوسش کن بگو مامان دوست دارم تا زنده ام دعای خیرت پشتم باشه حلال کن دخترتو 

اونوقت مامانش یه تو دهنی بهش نزنه🤭

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر بده بعضی آدما خط قرمزا رو رد میکنن بعدم توجیهشون اینه که خیلی عصبی شده بودم

یکی رو بکشی بعد بگی عصبی شده بودم قابل قبوله؟؟ 

بهتره رو ضعف اعصابت کار کنی بمیرم برای اون مادری که این همه زحمت میکشه بچه بزرگ میکنه که بهش فحش بده مادرتم ببخشه خدا نمیبخشه برو خودتو درمان کن

منی که مادر ندارم میفهمم انقدر ناراحت شدم که دلم میخواد خفت کنم

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
چقدر بده بعضی آدما خط قرمزا رو رد میکنن بعدم توجیهشون اینه که خیلی عصبی شده بودم یکی رو بکشی بعد بگ ...

کاش بمیرم راحت بشم

چقدر بده بعضی آدما خط قرمزا رو رد میکنن بعدم توجیهشون اینه که خیلی عصبی شده بودم یکی رو بکشی بعد بگ ...

خودش پشیمونه تو چرا جبهه میگییری گفت عذر خواهی میکنم عصبانی بوده هر حرفی تو عصبانیت میگه دلیل نمیشه از ته دلش بوده باشه تو خودتو درمان کن که چون نداری به بقیه بد بیراه نگی

2740
خودش پشیمونه تو چرا جبهه میگییری گفت عذر خواهی میکنم عصبانی بوده هر حرفی تو عصبانیت میگه دلیل نمیشه ...

من با شما صحبت نکردم استارتر حرفمو متوجه شد شما سرتو تو هر جایی نکن و بین حرف دو نفر نظر نده 

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
جبرانش کن هرجوری که میتونی گرچه این چیزا جبران ناپذیره ولی بقول دوستان مادرا میبخشن.. تروخدا دیگه ت ...

خدا منو لعنت کنه من لیاقت ندارم‌. کاش زودتر از شرم خلاص بشن. همه حرفا لیاقتشونو خودم داشتم. مرده و زنده ام براشون دردسره

خوشبحال شما ک میتونی خشم و عصبانیتت را کنترل کنی

سخت نیست.. کافیه همیشه خونسرد باشی

البته من از اول آدم آرومی بودم برای همینم برام سخت نیست خودمو کنترل کنم

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
2706