2737
2734
عنوان

چرا این پسر از من متنفره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 26 پست

جور خاصی نگاش نکردی؟ یا بخوایی خیلی توجه نشون بدی که معذب بشه؟؟؟؟

یجور انگار معذبه، حس میکنم فک میکنه بهش حس داری فرار میکنه. (اینا همش حدسه)

دیگه جایی دیدیش اصلا نگاشم نکن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
یه بار برای همین موضوع زنگ زده بود خیلی گرمممممممممم صحبت می کرد  که من تعجب کرده بودم و ...

😐

چشه این!

اتصالی داره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداش منم تو دانشگاه از یکی از دوستام خوشش اومده بود همین حرکاتو میزد😂

بعد که تو خونه ازش میپرسیدم دوسش داری میگفت نه متنفرم ازش

بعد به من میگفت بنظرم با این دختر دوست نباش😂

یه بار برای همین موضوع زنگ زده بود خیلی گرمممممممممم صحبت می کرد  که من تعجب کرده بودم و ...

درمورد مسایل جنسی باتو صحبت کرد 😳

خب دیگه معلومه اوندفعه یه گوهی خورد الان خجالت میکشه ازت دیگه 😂

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731
درمورد مسایل جنسی باتو صحبت کرد 😳 خب دیگه معلومه اوندفعه یه گوهی خورد الان خجالت میکشه ازت دیگه 😂

کی گفت رابطه جنسی ؟ می گم صمیمی صحبت کرد خیلیییی زیاد انگار من می شناسه 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2740
کی گفت رابطه جنسی ؟ می گم صمیمی صحبت کرد خیلیییی زیاد انگار من می شناسه 

خب تو گفتی زنگ زد گفت گرمممه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
خب تو گفتی زنگ زد گفت گرمممه 

گفتم خیلی گرممممممم صحبت کرده یعنی صمیمی

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
جور خاصی نگاش نکردی؟ یا بخوایی خیلی توجه نشون بدی که معذب بشه؟؟؟؟ یجور انگار معذبه، حس میکنم فک میک ...

نه بابا

جور خاصی نگاش نکردی؟ یا بخوایی خیلی توجه نشون بدی که معذب بشه؟؟؟؟ یجور انگار معذبه، حس میکنم فک میک ...

نه بابا