2733
2739

نوشت نمیخوای آشتی کنی 

منم نوشتم سلام 

چرا میخوام 

نوشته خوبه 

و دوتا استیکر خنده 

الان نوشته بکن دیگه😂😂

نوشتم کی کردی 

کاش انقد زود جواب نمیدادم

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

🤣

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید استباه نوشتم  نوشته بکن دیگه گفتم کردم میگه کی

بگو بریم بیرون اونجوری ازدلم درمیاد 

برید کلی خوش بگذرونید😍

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2738

خب دیگه اشتی کن

همیشه سر خرید های عروسی داستان هست 😀 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

حماسه آفرینیا 

زیر دست جواد خیابانی تعلیم ببینی شک ندارم به یه جاهایی میرسی😂

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202
بگو بریم بیرون اونجوری ازدلم درمیاد  برید کلی خوش بگذرونید😍

اخه دوریم من شهرستان اون تهران 

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

کاش شوهر منم پیام میداد

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
کاش شوهر منم پیام میداد

بابا از منم میگه مقصر تو بودی نمیخوای معذرت خواهی کنی😐😐

بابا از منم میگه مقصر تو بودی نمیخوای معذرت خواهی کنی😐😐

واس من ک مقصر صدرصدیه و انگار نه انگار

باز تو میگی جفتتون همین که پیش قدم شده یعنی میدونه مقصره خوبه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2706