2737
2739
عنوان

همسایه ی تخخخخخم سسسگ

5372 بازدید | 170 پست

هروقت ررررردددد میدم این تاپیکو میزنم 

چرااااا یههه گووووریل که میخواد وزن کم کنه

باید صدای گوه اهنگشو تا خرررخرررره ببره بالا؟

چرا یه خرس قطبی که میخواد وزن کم کنه،باید بااااند روشن کنه؟؟؟؟ اونم ساعت استراحت مردم

دارم دیوونه میشم

دارم رد میدم بخدااااااا

این همسایه رو روزی صدبار باید بکنم تو پشت خر و در بیارم

وای خداااااااا سرم داره میترکه

بگین چیکار کنم بگیییینننن با چه زبونی بهش بگم نررررین تو اعصاب ماااااا روزی هزارباااار نفرینش میکنم دیگه طاقت ندارممممم ایشالا ببینه این تاپیکو

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731

توام پاشو برقص باهاش

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

چرا اعتراض نمیکنی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740

اگه منو نزنی 

میخوام بگم حق داری

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  

وای که چقدر من از دست این همسایه های بی ملاحظه زجر کشیدم، خداروشکر چندساله راحت شدم .باور کن اونقدری که عذاب کشیدم الان خونمون ۲ طبقه است حاضر نیستم واحد خالی رو بدم اجاره چون میترسم یه فضول گیرم بیاد

2706