2733
2734

سلام چطورین 

من فردا صبح وقت دارم دندان عقلمو جراحی کنم خیلی درد میکنه فکم شبا میخام این سه روز ک تعطیلم استراحت کنم خوب شه

بعد دانشگاه میرم یکشنبه کنفرانس دارم تا اون روز خوب میشه؟؟؟ خیلی میترسم حقیقتش  چون یه هفته بعدم قراره عصبی کشی کنم دندون دیگمو 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه هنوز ورم داره...تا یک هفته ورم داره هااا

ینی میگی نمیتونم حرف بزنم؟ یاخدا من چیکار کنم پس

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

من عمل کردم درد شدید داشت بعدش ولی یه دگزا زدن بهم کلا راحت شدم

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
خب دندون کشیدن و بعدش درد نداره فقط ممکنه صورتت باد کنه ولی درد نداره  من دوتا دندون عقلمو جرا ...

خوب نمیتونم ینی حرف بزنم؟ وای

2738
اره اصن نمیتونی دهنتو باز کنی 

بد بخت شدم 😐