2737
2739

سلام 

خانما همسرم تا صبح نمیاد خونه منم تا دو سه منتظرم تازه اقا اون ساعت میاد تا ازش سوال میپرسم دعوا راه میتذازه 😔😔 

چجوری یفهمم کجاه میره که تاصبح خونخ نمیاد 

از جاریت بپرس شاید پیش اون باشه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از جاریش چرا

پیرو تاپیک جاریم رو شوهرم چش داره خخ

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740
من بااون حرف نمیژنم مگرتو جمع اونم کم  نمیتونم بپرسم ولس فک نکنم پیش اون باشه

یکی کاپوچینو رو تگ کنه ببینم پیش اونه یا نه خخ

نه ماشین ندارم تااون ساعت شب که نمیتومم بیرون باشم  اونم معلوم نیست کجا میزه اخه هرساعت یجاست ...

من که باشم دعوا راه میندازم تا بفهمم کجاست

البته شوهرم بدون رضایت من خیلی جاها میره ولی اطلاع میده

نه ماشین ندارم تااون ساعت شب که نمیتومم بیرون باشم  اونم معلوم نیست کجا میزه اخه هرساعت یجاست ...

از دوست صمیمی شوهرت یا برادرت و آشنای نزدیک مرد کمک بخواه تنها راه همینه

2706