2733
2734
عنوان

دوباره برم سونو🥺🥺🥺میترسم

271 بازدید | 16 پست

از دیشب به شدت زیر بغلم میسوزه 

آخرین بار برای سونو سینه دی ماه رفتم به نظرتون برم 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
بله حتما برو نزدیک به ۶ ماه هست دیگه دکتر نگفته هر۶ماه بری ؟

نه چیزی نگفت کلا هر ۶ ماه باید بریم؟

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارو خاصی مصرف نمیکنی؟ بعضی داروها باعث سوزش و گرم شدن قفسیه سینه وزیر بغل میشن

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
2728
دارو خاصی مصرف نمیکنی؟ بعضی داروها باعث سوزش و گرم شدن قفسیه سینه وزیر بغل میشن

نه اصلا 

من نمیدونم دفعه قبلی واسه چی رفتی ولی من چون کیست زیاد دارم هر ۶ ماه میرم

همیطوری چکاپ

همیطوری چکاپ

آها فکر کردم مشکلی داشتی نه سوزش حتما دلیل به مشکل نیست نگران نباش الکی اگر ادامه دار بود یا درد گرفت و این درد به سمت قفسه سینه کشیده شد اون موقع اول برو دکتر بعد ببین چی میگه

2740
آها فکر کردم مشکلی داشتی نه سوزش حتما دلیل به مشکل نیست نگران نباش الکی اگر ادامه دار بود یا درد گرف ...

ممنونم

شاید سندروم قبل قاعدگی داری. منم چند سالیه دارم . ناشی از تخمک گذاریه

واقعا شما همیجور میشی

2706