2733
2734

سلام یه سوال داشتم

کسی میدونه افراد خارجی به عنوان مهمان میتونن وارد دانشگاه بشن یا نه؟ 

دوستم میخواد بیاد ایران دوست داره یه بار سر کلاس های دانشگاه تهران بشینه میخواد بدونه اجازه میدن یا نه

کسی هست اطلاع داشته باشه چطوریه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلاس هفتم بودم خواهرم ارایشم کرد بردم سر کلاس دانشگاه ازاد هیچکسم نفهمید

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2728
با استادی که میخوای مهمان ببریش سر کلاس صحبت کن ببین استادت مشکلی نداره با این موضوع اگه استادت اوکی ...

اها یعنی قبلش با استاد هماهنگ بشه اجازه میدن؟ 

کسی رو هم نمیشناسیم فقط همینطوری دوست داره یه بار نشستن سر کلاس دانشگاه های ایران رو امتحان کنه

با یک استاد هماهنگ کن موقع ورود اسم ایشون رو به حراست میدین یه برگه میدن بهتون. اون برگه رو به استاد میدین امضا میکنه و موقع خروج به حراست میدین.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2740
اها یعنی قبلش با استاد هماهنگ بشه اجازه میدن؟  کسی رو هم نمیشناسیم فقط همینطوری دوست داره یه ب ...

چون بعضی از استادا با حضور مهمان سر کلاس مشکل دارن یه کسب اجازه کنین از استاد تا  راحت تر سر کلاس حضور پیدا کنه  

اگه دوست دانشگاهی دارین با اون هماهنگ کنید براتون راحت تر میشه موضوع