2737
2734
عنوان

یعنی تا الان دیگه قلب تشکیل شده ؟؟

122 بازدید | 21 پست

طبق پریودم ۷ هفته و۴ روز باید باشم 

اما چند وقت پیش سونو داده بودم به حساب اون ۶ هفته و۴ روز هستم اون موقع فقط کیسه زرده دیده شد...

الان یعنی قلب تشکیل شده...؟؟

برای شنبه سونو دارم و کلللی استرس🥺🥺🥺

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جیگر اینا حواست باشه نخوری  صبر کن هشت هفتگی برو

دکتر اون موقع نوشته برام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بله قرار باشه تشکیل بشه میشه نگران نباش

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
آره با خیال راحت برو 

چون سابقه تشکیل نشدن قلب دارم فکرم درگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
تا ۱۲ هفته صبر کن اگه تشکیل نشه بهت میگن زوده برا قلب

نه ۱۲ هفته خیلیه 

من دوبار سقط داشتم اولی که پوچ شد دومی هم قلب تشکیل نشد سر 8 هفته افتادم خونریزی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله قرار باشه تشکیل بشه میشه نگران نباش

دیگه کلی دعا و نذر و قسم و...سپردم به خدا و امام رضا...خودش داده خودش هم سالم نگه داره برام...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ۱۲ هفته خیلیه  من دوبار سقط داشتم اولی که پوچ شد دومی هم قلب تشکیل نشد سر 8 هفته افتادم خون ...

دوستم هفته ۱۱ تشکیل شد براش و سالم هم بدنیا اومد

عزیزم همه که مثل هم نیستن پس صبر کن

دیگه کلی دعا و نذر و قسم و...سپردم به خدا و امام رضا...خودش داده خودش هم سالم نگه داره برام...

انشاالله گلم 😍😍😍 استرس خوب نیست اصلا

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706