2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم این مشکل رو داشتم ولی به دانشگاه گفتم بهم یه گواهی دادن که فارغ‌التحصیل شدم اونجا هم که رفتم برا مصاحبه گفتن استعلام بگیر که فارغ‌التحصیل شدی با گوشی استعلام گرفتم نشونش دادم کاری نداشتن مدرک رو وقتی دیگه داشتی کارای استخدامیت رو می کردی می خوان از امروز هر روز برو دانشگاه بگو من مدرکم رو می خوام یه ساعتها میشه مدرک گرفت الکی می گن 

2731
استخدامی قبول شدی

اره دانشگام لرستان خودم تهران فردا خواهرم بره برام بگیره

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2740
الان استخدامی .تو رو خدا راهنماییم کن بیچاره شدم از سرکوفت شوهر

اره عزیزم نگران نباش . راه میان باهات . بعد برو دانشگاه بگو کی آماده میشه و اصرار کن بگو گفتن باید مدرک داشته باشی برا مصاحبه هم زمان بندی میزارن تو تا آخرین روزی که تو شهرتون دارن مصاحبه می گیرن می تونی مدرکتو ببری مثلا بعضی شهرها بیست روز مصاحبه طول می کشه . فعلا یه گواهی بگیر ازشون و برو کافینت بگو چطور استعلام مدرکم رو بگیرم یاد بگیر اونجا خواستن ازت بلد باشی . نگران نباش درست میشه