2737
2734

من باردارم هفته۳۴..یکمم سرماخوردم الان یکم سرپا شدم..دوسه روز پیش پدرجاریم فوت کرد رفتم مراسمش..چن روز پیشم پسرعموی پدرشوهرم فوت کرد اونو نرفتم فقط خودش رفت الان ی مراسم گرفتن تو شهر خودمون گفت توهم باید بیایپ گفتم باشه ولی همون راه ببرم بازار ..بازار مجبورم برم هنوز هیچی برا بچه نخریدم این بچه دوممه..گفت از حموم دراومدم باید اماده باشی اماده کامل نشدم اونم برداشت رفت گفت تو خوابم ببینی ببرمت بازار..گفتم بازار ک نمیخوام برم برا عمم لباس بخرم ک مجبورم دارم میرم وگرنه با این شکم چ دلخوشی دارم برم ..داشتمم دخترمو اماده میکردم ک خودم اماده نشده بودم..بعد گفت پنجشنبع هفته ی پدرجاری هست اونو بااااااید بیای اون حدود۲ساعت فاصلست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پول به صاحب عزا بدن که چی بشه؟؟

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
چراپول میدن شنیده بودم عذاببرن..پولدیگه جدید بود

اونجا مراسم شام و ناهار و پذیرایی زیاد دارن.

هرکس بتونه به صاحب عزا کمک میکنه.

حتی گوسفند و قند و برنج هم دیدم کمک میکنن.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
2738
الکی دعوا نگیر باهاش عزیزم. عیب نداره برو مراسم. انشالله خرید هم میری.

باردارم اخه بخدا نمیتونم..مراسم پدرجاری رفتم ی روز کامل اونجا بودم..بازارم مجبورم برم چون هنوز خرید نکردم برا بچه..حالا دوباره میگه باید پنجشنبه بیای بریم مراسم پدرجاری

باردارم اخه بخدا نمیتونم..مراسم پدرجاری رفتم ی روز کامل اونجا بودم..بازارم مجبورم برم چون هنوز خرید ...

میدونم عزیزم.

منم باردار بودم ماهای آخر خیلی سخته.

با ملایمت به شوهرت اینارو بگو.

ولی قبول نکرد تو باهاش راه بیا.

نذار دعواتون بشه.

دخترت گناه داره.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
2706