2733
2734
عنوان

پیشنهاد کادو بدین🥲

183 بازدید | 11 پست

اگ کتاب باشه بهتر

برای یه دختر خانم ۱۶ ساله که خیلی بازیگوش و پرانرژیه

و دقیق هم نمیدونم ب چیا علاقه داره

نامه ای یک خطی: فَكَأَنَّ الدُّنْيَا لَمْ‏ تَكُنْ‏ وَ كَأنَّ الْآخِرَةَ لَمْ تَزَلْ وَ السَّلَامُ گویا دنیا هیچ گاه نبوده و گویا آخرت همیشه هست. از حسین بن علی (ع) 
کتاب فلورانس اسکاول شین🥰واسه سنش هم خوبه

کدوم کتابشون؟

چهار اثر؟

نامه ای یک خطی: فَكَأَنَّ الدُّنْيَا لَمْ‏ تَكُنْ‏ وَ كَأنَّ الْآخِرَةَ لَمْ تَزَلْ وَ السَّلَامُ گویا دنیا هیچ گاه نبوده و گویا آخرت همیشه هست. از حسین بن علی (ع) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سشوار مسافرتی از این تا شوها.زیاد گرونم نیست.من از د ی ج ی ک ا لا خریدم ۲۳۰ تومن پستش ۷۰.تو خیابون اصلی محلمون نزدیک ۴۰۰ میداد.بزن تو د ی ج ی سشوار بای بابلیس من از هر رنگ یکی خریدم بنفش و صورتی و سبز .یکیشو دادم به یه دختر نوجوون.یکی عیدی دادم به یه عروس خانم البته با لوازم آرایش دیگه.یکیشم واسه خودم برداشتم.خیلی خوبه جنسش.واسه سفر و واسه یه نوجوون که تو کشو اتاقش داشته باشه عالیه.میتونی اتو مو مسافرتیم همراهش بخری اونم ۸۰ الی ۱۰۰ تومنه.فانتزیه.میخوتم دوباره بخرم.داشته باشم واسه هدیه خیلی میارزه.سرچ کنی عکیاش میاد.بنفشش خوش رنگه