2733
2734
عنوان

خواهرم منو عروسیش دعوت نکردخ

| مشاهده متن کامل بحث + 3866 بازدید | 116 پست
تو خیلی دلت بزرگه ولی استارتر قطعا یک بیمار جدی اعصاب و روان هست‌ قصد داشتن با عملی کردن خیلی فرق ...

ولی خواهرم همه کار کرد.دقیقا مثل همین.بعد که ازدواج کرد بهتر شد.مم شاید اگه خدا کمکم نمی کرد از شدت نفرت مادرمو می کشتم.اونقدر دوران بدی داشتم که هزار فکر به سرم می زد تا از زندگی نجات پیدا کنم و از اون خانواده بس شکنجه می شدم می خواستم مادرمو بکشم تا بعد اعدامم کنند.پناه بر خدا...

اما به هر سختی و هر طریقی خداوند کمکم کرد چون بی پناه بودم و همیشه طالب هدایت و مهربون بودم.

اون سختی ها همه باعث شد بزرگ بشم و رشد کنم.و الان از خدا تشکر می کنم از بچگیم سختی کشیدم تا الآن پخته بشم و رشد معنوی.وگرنه اگرتوی خوشی بزرگ می شدم شاید خدا رو مثل الآن نمیشناختم.

خدا رو شکر اون دوران گذشته.یادآوریشم سخته.ولی هر که اذیتم کرد خیلی عذاب کشید دنیا اثرات وضعی داره و فقط خدا رو شکر می کنم که خودکشی موفقی نداشتم در دوران نوجوانی که عذاب بشم.من نه بچگی داشتم نه نوجوانی.پدر و مادرم خونه نبودن و خواهرم مثل ملائکه عذاب کتکم می زد و شکنجه م می داد تمام بدنم کبود نه می گذاشت نماز بخونم نه قرآن.غذاهای سطل زباله رو می کرد دهانم.تمام لباس ها و شانه هامو خراب می کرد با موهام می کشیدم و نگهم می داشت..کتاب هامو پاره می کرد و می گفت جن ها بردن و پشت ساختمون پیدا می کردم و بعد فهمیدم خودش پاره می کرده...توی خواب اگر تکون می خوردم بیشتر ۳تا پتو رو توی سرمای زمستون از روم می کشیدکه بعد سینوزیت گرفتم و ۳تا بالشت می گذاشت روی سرم اگر در خواب چشممو باز می کردم و میومد روی سرم می نشست.می گفت ۸ شب باید بخوابی تا ۸ صبح ۱2 ظهر بخوابی تا ۶ عصر..حتی در مهمانی ها می گفت باید بری تشک بیاری و وسط اون ها بندازی بخوابی و آبرومو می برد چون از ۴سالگی کتکم زده بود بسیار ازش می ترسیدم.اگر اجازه می داد باید مدرسه می رفتم وگرنه باید خودمو به مریضی می زدم و نمی رفتم.خانه ی هیشکه حق نداشتم برم..به شدت ترسو و نابلد در روابط اجتماعی...

چندبار در نوجوانی از دستش خودکشی کردم اما خدا کمکم کرد.

نه خدا رو می شناختم خانواده م هم فکر می کردن من مشکل دارم و اما نمی دونستن و نبودن تا ببینن چه بلاهایی سرم اومده و میاد چون از ترس نمی تونستم به هیشکه بگم.پدرم توی شهر دیگه پست داشت و مادرم هم بیشتر شب ها و فقط وقت ناهار بو و هفته به هفته نبود تا پیش دانشگاهی که دیگه دونستن اما بسیار نابود شده بودم..

اما الان با این که خواهرم زندگی خوبی نداره چه از لحاظ اعتقادی چه ارتباطی اما فقط ظاهرآ زندگی می کنه ولی بخشیدمش وبراش آرزوی خیر و رستگاری دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین حالا خواهرتو ول کن ولی این صداهاکه میشنوی یا موهات که کوتاه میشه و نمیدونی چیشد بابت اینا حتما ...

پیش مشاور بره فقط نسخه ی اسکیزوفرنی می دن و دارو و بستری.باید از لحاظ اعتقادی مشکلش رو حل کنه

خواهر جان برو قم سر مزار شهید محمد معماریان و آدرسمزار و خونه شون توی نت هست.

تربت شهید رو از جلوی درشون بگیر در بزنی بهت می دن استفاده کن بحق اباعبدالله معجزه شو می بینی.

این شهید نوجوان ۴۰ سال پیش هستن بسیار مقرب الهی و رفیق اباعبدالله

2731
پیش مشاور بره فقط نسخه ی اسکیزوفرنی می دن و دارو و بستری.باید از لحاظ اعتقادی مشکلش رو حل کنه

مشاوره که نه روانپزشک. منظورت از اعتقادی چیه؟ بره دنبال بیرون کردن جن و پری؟ 

مشاوره که نه روانپزشک. منظورت از اعتقادی چیه؟ بره دنبال بیرون کردن جن و پری؟ 

نه جانم.رابطه ش رو با خدا اصلاح کنه.اهل طاهری و نجسی باشه.سوره ی جن بخونه و۴ قل و آیت الکرسی هر روز.با وضو باشه چون شیاطین از انسان های با وضو بدشون میاد.قبل هر کار حتی خواب بسم الله بگه..نماز و تجوید صحیح چند حروف عربی رو یاد بگیره چون معنی ها با تجوید غلط عوض می شن.

به زیارت بره.توبه کنه.به خدا پناه ببره.دعا کنه با آداب ذکر ماشاءالله...و صلوات زیاد بگه...به صاحب قرآن و قرآن و انبیا و ۱4 معصوم و ملائکه و شهدای دفاع مقدس تمسک و توسل کنه

توی مفاتیح چند خط هست برای در امان ماندن از شر جن و انس شیطانی و سحر وجادو و چشم زخم و حادو جمبل ۴ خطی هست هر رز بخونه..دعایی هم برلش نوشتن یا رفته گرفته اگه می دونه کجاست پاره کنه بریزه آب روون و توبه ی واقعی کنه...بعد با روضه  واشک بر اباعبدالله خودشو پاک کنه و غسل و به زیارت بره ان شاءالله در عظمت الهی هم بسیار تدبر کنه و تنوع و شگفتی های خلقت در ارض و سما و بحر وبر و پرنده و ماهی و دریا و حشرات و درختان و خزندگان و ..این ها سبب می شه بندگی عارفانه و عاشقانه داشته باشه

ولی خواهرم همه کار کرد.دقیقا مثل همین.بعد که ازدواج کرد بهتر شد.مم شاید اگه خدا کمکم نمی کرد از شدت ...

چه دل بزرگی داری .چقد دوس دارم خواهرتو بزنم بزنم بزنم که خرصم خالی بشه

2738
تو خیلی دلت بزرگه ولی استارتر قطعا یک بیمار جدی اعصاب و روان هست‌ قصد داشتن با عملی کردن خیلی فرق ...

یه روز خواهرم بعد بچه ی اولش البته هنوز اونوقت به خدا و خالقم عاشق نشده بودم خواهرم یک بچه ی نی نی هم داشت اومد بهم گفت اگر بر می گشتم قبل باز همون بلاها رو سرت نیاوردم و اصلآ پشیمون نیستم.

برای خودم سوال بود چرا این بلاها رو سرم میاورده..

یکبار سر بحثی جلوی خودش به شوهرش گفتم تمام افتم تمام مشکلاتم سر اینه..اینم گفت دلیلش که از من خوشش نمی یومده و توی بچگی دو تا دندون اضاف داشته و مامانم نی گفته بریم دندون مزشک بکشه اون نمی رفته و میگفتن دندونت بیقه مثل گراز اگر نکشی منم تازه زبون اومده بودم شنیده بودم بهش گفته بوم دندون بیق در ۳ سالگی و اونم سر اون کینه کرده بوه به گفته ی خودش ولی من اصلآ یادم نمی یومده.سر یک کلمه و حسادت های بچگی و نبود پدر و مادر و عدم توجه شون این بلاها رو سرم آورد بعدها تشنج کرد و چه بلاهایی سرش اوند با ان همه استعداد خیلی از زندگی عقب موند اما وقتی رابطه م با خالقم محکم شد هیشکه نتونس برام پرو بشه و الآن اجازه نمیدم هیشکه بهم زور بگه و توسری خور نیستم دیگه چون بی صاحب نیستم صاحب دارم اونم چه صاحبی خالق عظیم الشآن قادر مطلق متعال صاحب جمیع صفات حینه سمیع و بصیر و علیم و قادر و ذوانتقام و قهار و انیس قلبم..

دیگه دیدن محکمم جرآت نمی کنه بگه از گذشته م پشیمون نیستم..اثرات وضعی کاراشو هم دیده و از هر بابت در زندگی پسرفت کردم اونم پسرفت کرد...اما همش برای رستگاریش دعا می کنم اما هنوز از خدا خیلی دوره و شیطان فریبش می ده و فقط وقت نیاز به خدا پناه می بره نبمچه ایی و در خوشی بعدش فراموش..خیلی نگران آخر و عاقلتشم و فرزندانش و عاقبت اون ها چون دوسشون دارم.

این خانم استارتر هم اهل گناهه و ناخن کاشتن و کم معرفت به الله، حالا به خانواده هم زیاد بر می گرده خانواده های قبل ظهور برای ایمان بچه ها کم می گذارن و فقط فکر دنیاشون هستن اما عالمان بدعمل هم مقصرن و نامسئولین ولنگار پرور بدعت گذار شیطانی این ۴۰ ساله

شما بیمار روانی داشتین تو خانوادتون؟ مثل اسکیزوفرنی؟

آره خواهرم.از سر حسادت و عدم توجه والدین

این اسکیزوفرنی نداره.توهم نیست.این وجود شیاطین در زندگیش عست.اجته های شیطانی از موی انسان هم استفاده می کنند و رمال ها برای دعانوشتن و خرابی زندگی.اینو توی پایان نامه ی تحقیقی دکترای استاد دین و زندگی مون ۱۰ سال پیش متوجه شدم

آره خواهرم.از سر حسادت و عدم توجه والدین این اسکیزوفرنی نداره.توهم نیست.این وجود شیاطین در زندگیش ع ...

خوندم کامنت های قبلیتو و خیلی متاسفم که بچگی سختی گذروندی و البته خوشحالم که اون روزها تموم شده‌. والا نمیدونم من چون خودم یه دوست معتقد داشتم که اسکیزوفرنی داشت حدسم رو اون بود و البته یکی از اقواممون هم همینجوری بود. ان شاالله که هرکدوم هست بتونه خودشو نجات بده

خوندم کامنت های قبلیتو و خیلی متاسفم که بچگی سختی گذروندی و البته خوشحالم که اون روزها تموم شده‌. وا ...

فدای حسناتت.الآن ماه نیسان رومی هست اگر آب باران بگیریم با آداب صحیح ذکرها رو روش بخونیم در دفع شیاطین بسبار مجربه به این خواهر جانم توصیه می کن به هر طریق تهیه کنه و حرز صغیر و کبر امام جواد رو کپی بزنه و پیش خودش دائم داشته باسه و تربت اصل کربلا رو در قرآن پیش خودش و وقت خواب و ساعت های بین طلوعین و وم غروب و وقت اذان نخوابه.حرز امام حواد رو از بیرون تهیه نکنید از هر جا یا خودتون بنویسد در ایام غیر قمر در عقرب یا کپی بگیرید از نت و یا از جای معتمد و معتبر تهیه کنید چون انس های شیطانی در اکثر فروشگاه ها عرضه می کنند و پخش یا چینی ان یا با نحو بسیار بد و با نجاسات برای از بین بردن خاصیت حرز به تجربه میگم از هر جا نخرید و کپی های چبنی هم نگیرید فقط یا خودتون یا کپی بزنید از متن توی نت یا از فرد معتمد خریداریوگرنه اثر عکس داره.

چه دل بزرگی داری .چقد دوس دارم خواهرتو بزنم بزنم بزنم که خرصم خالی بشه

عزیز دلم اگه اونوقت خواهری یا مادری مثل تو داشتم احساس پوچی و تنهایی نمی کردم.بیچاره رو خدا خیلی زد بعدش و از هر ناحیه در زندگی عقب موندم اونم عینشو چشید ولی خب الآن بابا علی و مادرم زهرا رو دارم..فکرشم زیاد هر چند خیلی از خدا دوره ودنیازده و فحاش..اما یه بچه ی شیرین داره لخاطر اون هر از گاهی می بینمش..جلوی پدرم بهم میگه پدرسگ..فکرشو کن دیگه توی چه حاله..این فحش خوبشه 

عزیز دلم اگه اونوقت خواهری یا مادری مثل تو داشتم احساس پوچی و تنهایی نمی کردم.بیچاره رو خدا خیلی زد ...

هر انسانی از خدا دور باشه به اندازه سحر و جادو های دیگران هم به زندگیش اثر داره.خیلی باید مراقب باشیم اگر می خویم از اجنه های کافر در امان باشیم اون ها دشمن قسم خوره ی ما هستن هر چند اجنه های خوب هم داریم و شیعی که نماد خلقت الله هستن اما انسان خداپسند اشرف مخلوقاته

2706