2733
2739

یامن اشتباه انجام میدم یاواقعانونی میشه 😂😂😂لعنتی بدون نونم سیرنمیشم آخه یه چیزدیگه ازروزهای قبلی کمتره ولی هست

کی گفته برای لاغری باید نون و برنجو قطع کنی کچل میشی بنده خدا بخور همه چیزو ولی ب اندازه بیشتر ورزش کن

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر تو رژیم قطع کردن ی چیز اشتباهه فقط باید کمتر بخوری تا ب مرور معده کوچیک شه همین

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2728
عزیزم چی درست میکنی.نانی میشه

دیشب مثلاشامم دوتیکه سینه مرغ بایه قاشق روغن پختم یکمم سیب زمینی بایه لواش خوردم 😑پریشب آبگوشت آبشوهمین جوری خوردم کوبیده شوبانصفه نون 

بنظر تو رژیم قطع کردن ی چیز اشتباهه فقط باید کمتر بخوری تا ب مرور معده کوچیک شه همین

بحث اینجاست یه لقمه رو مبخوری دیگه نمیتونی ادامه ندی😂😂😂ادم همون نخوره بهتره

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
کی گفته برای لاغری باید نون و برنجو قطع کنی کچل میشی بنده خدا بخور همه چیزو ولی ب اندازه بیشتر ورزش ...

بعضیامیگن وای نه دوهفته ماکارونی تعطیل کن برنج نخورمن قبلارژیم بودم هیچی قطع نکردم خوردم ولی کمتربازم ریزش موگرفتم 

2738
بعضیامیگن وای نه دوهفته ماکارونی تعطیل کن برنج نخورمن قبلارژیم بودم هیچی قطع نکردم خوردم ولی کمترباز ...

ویتامین بدنت تو رژیم کم میشه..یکی از همون بعضیا زن بابامه کلا رژیمش اشتباه ریزش مو گرفته لاغرم نشده همه چی بخور برای جبران کمبود ویتامینتم ی شربت الان بهت میگم بخور  جبران بشه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
بحث اینجاست یه لقمه رو مبخوری دیگه نمیتونی ادامه ندی😂😂😂ادم همون نخوره بهتره

اره میدونم واقعا اراده باید تو رژیم قوی باشه ولی خب خیلی وقتا نمیش😅  نمیدونم صبورا جانبازو فالو دارین یا نه؟ خیلی زن با اراده ایه از ۷۰و خورده ای شاید ۸۰ کیلو شده ۵۷ فقطم با کم خوردن و پیاده روی

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ویتامین بدنت تو رژیم کم میشه..یکی از همون بعضیا زن بابامه کلا رژیمش اشتباه ریزش مو گرفته لاغرم نشده ...

بگوگلی خداخیرت بده مولتی ویتامینم گرفتم بازهمینم بگوبگیرم 

بگوگلی خداخیرت بده مولتی ویتامینم گرفتم بازهمینم بگوبگیرم 

این خارجیه ساخت آلمانه قرص زینک خارجی هم بخور ریزشتو خوب میکنه

وای ازاینابرام بچمم میدم 😂😂😂اثری نداره 

عه خوبه ک من میخورم همیشه البته روغن تراپی هم میکنم حنا هم برای ریزش خوبه

2706