2733
2734
عنوان

بچہ هاتون درست تربیت کنید ⛔⛔⛔ اقایون نیان که دعوا میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 54 پست
والا سمت ما مردا کلا سرکارن بنظرم زن زیاد کارنمیکنه  فقط تایم پریوده ک باید درک بشیم وگرنه زن ک ...

الان اغلب خانمها حداقل تو شهری که من هستم (تهران) پا به پای همسرشون کار میکنن و خرج زندگی رو باهم میدن. تو این حالت واقعا مسخرست که اقایون کل کار خونه رو بندازن رو دوش خانمها خودشونم باید مشارکت کنن

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
والا سمت ما مردا کلا سرکارن بنظرم زن زیاد کارنمیکنه  فقط تایم پریوده ک باید درک بشیم وگرنه زن ک ...

زن زیاد کار نمیکنه؟؟؟؟

ببخشید کار خونه و بچه داری با کیه؟؟

مردا یه تایم دارن کار میکنن بابتش حقوق هم میگیرن میان میشینن خونه زن چی ؟؟

از صب تا شب بشور بپز بساب تازه مهمون میاد کارت ده برابر میشه 

من تازه متاهل شدم هنوز عروسی نکردم ولی با اینکه مجردم از صبح تا قبل خواب با مامانم همش درگیر خونه ایم که داداشم و بابام بهم میریزن مهمون میاد از تهران یه هفته میمونن خواب داریم همش رسیدگی به مهمون با ماست 

کاش کار بیرون با ما بود یه تایم مشخص کار میکنی و تمام 

تو خونه سرما خورده باشیم بازم باید کلر کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا با این موافق نیستم واقعا چرا زن باید بیرون کارکنه خونه هم ؟!

خب منم که میگم تقسیم کنن وقتی زنا دارن تو خرج و مخارج کمک همسرشون میکنن اقایون هم باید تو کار خونه کمک کنن

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨

بهترین تایپکی که تو سایت دیدم دقیقا همینه ایول👍👍👍👍

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

دقیقا

من مثلا ب داداشم میگم سفره رو کمکم جم کن میگه مگه من دخترم

بابام میگه مگه فقد دخترابابد کار کنن

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
2738
والا من یه سری ب بچم‌گفتم بیا کمکم کن سفره رو جمع کنیم گفت مگه من دخترم؟ خودمم پرام ریخ😐

بگو اونموقع که داشتی غذا میخوردی مگه گفتی دخترم یا پسرم؟

سفره جمع کردنم دختر پسر نداره

من خودم بچه دارم و نو این موارد خیلی جدی برخورد میکنم

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

همونطور که به دختراتون میگید برو کار کن که محتاج پول مرد نباشی 

به پسراتونم بگید برو آشپزی یاد بگیر که تو آینده برا از گشنگی نمردن محتاج یه خانوم نباشن 

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

شوهر من و داداشش کارای خونه رو میکردن یه روز مادربزرگشون میاد میگه شما مردین نباید کار کنین اینا هم بی بخار میشن مادر شوهرم دختر نداره همه کارا گردن خودشه هیچ کاری نمیکنن دیگه نه شوهرم که تو یه خونه دیگه ایم نه داداشش

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
خب منم که میگم تقسیم کنن وقتی زنا دارن تو خرج و مخارج کمک همسرشون میکنن اقایون هم باید تو کار خونه ک ...

حتما کار میکنن😕تازه اولشه همه چی رو ریختن رو دوش خانمها .هم کار داخل هم کار بیرون شوهر داری بچه داری خرید بیرون خانمها هم چه خوشحالن ما مستقل شدیم😁

2706