2737
2739
عنوان

مامانا راهنماییم کنید

208 بازدید | 21 پست

خونه جاریم هستیم دوس نداشتم شب بمونیم شوهرم گفت میمونیم صبح زود میریم منم برا دخترم پوشک نیاورده بودم شش سال و نیمشه یه شبایی تا صبح میخوابه پوشک میکنم پوشکش خشکه اما یه شبای دیگه پوشکش خیسه امشبم استرس داشتم الان بردمش دسشویی از جاریم یه پوشک گرفتم گفتم محض اطمینان اما نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم احساس میکنم دخترم خورد شده برادرشوهرم با تعجب گفت پوشک میشه؟

از خودم بدم میاد الان میگم کاش تا صبح میزاشتمش رو پای خودم ولی نمیگفتم شب ادراری داره چیکار کنم به نظرتون چی بهشون بگم که بعدا دخترم مسخره یا سرزنش نکنن؟

بجه خودش کوچیکه و شب تو خواب بیدار میشه میره دسشویی

بگو مایعات زیاد خورده بود.

گفتم بد قلقی میکنه شب بیدار نمیشه بره دشویی.

شرمنده ی شما میشدم.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه عجیب ،چرا ول نمیکنی؟

مادر نرمالی باش

علت شب ادراری بچه ت فکر کنم همینه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بازخوب کاری کردی پوشک گرفتی اگ شب کار خرابی میکردخیلی بدمیشدبرات،ببرش پیش مشاور

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2738
داشتید این مورد را

یکی از نزدیکان شب ادراری داشت تا چهارم ابتدایی فک کنم.

خوب شد خداروشکر.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
بخدا نمی دونم داشتید

تورو میگم عجیب نه بچه رو!!!

وگرنه دختر خودم ۶ سالشه ممکنه شب ول کنه

تو عجیبی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706