2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال من ۳۵ تومن‌شد حالا خرابیا بماند ک قبلش نزدیک پنحا تومن‌هرج خرابیا کردم حالا ک درمانم تموم شده ده ...

کی انجام دادی ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
مال من ۳۵ تومن‌شد حالا خرابیا بماند ک قبلش نزدیک پنحا تومن‌هرج خرابیا کردم حالا ک درمانم تموم شده ده ...

چرا مگه قرار داد ندارین 

برا باز کردن نمیگیرن احتمالا برا فیکس هست 

مال من شده ۵ تومن ولی هنو نگرفته

این کاربر نیاز به دعای خیر شما داره برای به دست آوردن دوباره سلامتیم میشه دعاکنی ؟ من میدونم دعای شما برای من معجزه میکنه 🙏التماس دعا https://abzarek.ir/service-p/msg/1835374
2738
چرا مگه قرار داد ندارین  برا باز کردن نمیگیرن احتمالا برا فیکس هست  مال من شده ۵ تومن ول ...

همون اول گف هزینه باز کردنش جداس چون قراره ی سیم باریک پشت دندونای جلوم بزارن برنگرده من فک کردم نهایت میشه سه چهار تومن اون موقعم گفتم چقد نگف گف معلوم نمیکنه الان میگه ده تومن حالا میکه باید دوباره جرم گبریم کنی بعد باز کنم 

همون اول گف هزینه باز کردنش جداس چون قراره ی سیم باریک پشت دندونای جلوم بزارن برنگرده من فک کردم نها ...

خدایی جرم گیری واجبه 

این کاربر نیاز به دعای خیر شما داره برای به دست آوردن دوباره سلامتیم میشه دعاکنی ؟ من میدونم دعای شما برای من معجزه میکنه 🙏التماس دعا https://abzarek.ir/service-p/msg/1835374
دیگه وقتی سیم هست چ‌جرم‌گیری باز کنه اره ولی باسیم نمیشه که

ن منم ب دکترم گفتم

گف تا براکت باز نشه جرم گیری نمیکنم 

ولی دکتر دوستم حین ارتو براش جرم گیری کرده

من یه سال پیش انجام دادم شد 22 ولی خب این فقط پول خود دکتر بود وگرنه قبل  از شروع کار باید هر دندونی که خراب داری رو درست کنی مثلا پر کردن یا عصب کشی یا کشیدن که هزینه با خودته دکتر من سه تا دندون گفت باید بکشی بستگی داره واسه منظم بودن دندون ها لازمه بعضی وقت ها البته بعد یه عکس قبل شروع کار باید بری بگیری که من 500گرفتم فکنم اسمش بود عکس رنگی و اخر کار هم باید بگیری باز که هزینشون با خودته و در اخر کار هم باز قلب متحرک بهت میدن که باید همیشه  رو دندونت باشه حتی تو خواب فقط موقه غذا خوردن در بیاری که من نتونستم با این گزینش کنار بیام خیلی وقته نزدم و و قتی سیم های ارتودنسی رو برداشتن یه جایی دیگه معرفی کردن که یه سیم پشت دندونات میزارن که اونم هزینش با خودته فکنم نزدیک سه تمن شد دقیق یادم نیس یا دو یا سه تمن شد گفتن تا اخر عمرت هم باید باشه که اگه یه جاهایی ازش خراب شد باید باز بری درست کنی درکل خوبه ولی ممکنه اذیت هم بشی از اطرافیانمم رفتن چند ماه پیش که میگفتن فقط هزینه خود دکتر شده نزدیک 30 تمن ولی خب بستگی به جایی که زندگی هم میکنی داره مثلا من کرمانم شد اینقد جاهای دیگه ممکنه گرون تر یا ارزون تر باشه ولی درکل حرفم اینه که فقط  همون پول هزینه دکتر نیست چیزای دیگه هم هست که دراخر میبینی بیشتر شد من هزینه دکترم 22بود ولی درکل اخرش حدودی 30تمن شد دیگه باید هرماه هم سر وقتی که بهت میدن بری دندون پزشکی اینجوری نیست که یکی دو بار بری تموم بشه من یک سال هرماه میرفتم و میومدم و واسه بعضیا درد هم داره و بعضیا نداره برا من درد داشت هرماهی که میرفتم چند روز بعدش درد داشتم کلا یکم درگیری داری  

موفق باشین♥️

2706