2733
2734

سلام عزیزم برای دونه هاش بادام کوهی یاهمون الوک رو مغزکنیدبعدآسیاب کنیدبعدبجوشنیدش باکمی آب،کَفِش روبکشید به دونه هادیگه جاش نمیمونه متاسفانه برای دردشم جزمسکن خوردن راهی نیست خوب تقویتشون کنید

بلابه دورباشه💚

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
سلام عزیزم برای دونه هاش بادام کوهی یاهمون الوک رو مغزکنیدبعدآسیاب کنیدبعدبجوشنیدش باکمی آب،کَفِش رو ...

من متاسفانه اصلا مطمئن نیستم زونا باشه دکتر صبح رفتم میگه ۲۴ ساعت باید صبر کنید کامل علائم نشون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متاسفانه اصلا مطمئن نیستم زونا باشه دکتر صبح رفتم میگه ۲۴ ساعت باید صبر کنید کامل علائم نشون بده

یه بدن دردشدیدداره بعدم دونه هاتوقسمت شونه وقفسه سینه شروع میکنن به بیرون اومدن بایدحتمادکتربرین پمادبرای دونه هاوداروبرای کنترل دردش بگیرین ولی!امیدوارم که زونانباشه روزای اول دردش خیلی ناراحت کنندس💔

2728
یه بدن دردشدیدداره بعدم دونه هاتوقسمت شونه وقفسه سینه شروع میکنن به بیرون اومدن بایدحتمادکتربرین پما ...

هنوز درد ندارم ولی خارش شدید دارم بله متاسفانه از قفسه سینه و زیر بغل شروع شده

هنوز درد ندارم ولی خارش شدید دارم بله متاسفانه از قفسه سینه و زیر بغل شروع شده

دارو آسیکلوویر وبرای مسکنم نوافن واینامیدن پمادم همون آسیکلوویرمیدن باز!ولی اون کف الوک خیلی خوبه خازگرش روکمومیکنه

2740
اولش یکم انگاری مایعات توشه بعدکه خشک میشه دیگه اینجوری نیست!یه سرچ بزنیداینترنت میبیندشون😊

پس احتمال ۹۰ درصد زونا هست تب میکنه آدم درسته؟ چون احساس میکنم تب دارم