2733
2734

دوستان کسی اطلاع داره؟بیمارستان مفیدیعنی همه عمل هاش رو رزیدنت انجام میدن؟بادکترروزرخ نوبت جراحی داریم برای دخترم

اخه مگه ابرو و مو😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بپرس.بیمارستان طبی کودکان ببر اونجا همه شون دکترن رزیدنت ندارن

میخام روزرخ عمل کنه،فقط نیکان ومفید هست،یعنی اگه قرارباشه خودش عمل نکنه که هردکتری باشه بهترازرزیدنته دیگه😓😓😓

2728
عزیزم رزیدنت فکر کردی هیچی بلد نیس؟ رزیدنت که تنها نیست جراح اصلی هم همراهشه 

نه اینکه بلدنباشه،عمل دخترمن ساده نیست،واینکه خوددکترگفت کارهرکسی نیست،خب بده دست رزیدنت دخترم چیزیش بشه برای اوناکه چیزی نیست ولی برای من همه زندگیمه

2738
یجور میگید انگار رزیدنت دکتر نیست ://// 

نیست دیگه،خیلی ازدکترهایی که مطب زدن هم دکترنیستن،من اگه میخاستم رزیدنت عمل کنه خب مازندران عمل میکردم،نمیرفتم تهران که یه دکتر حاذق عمل کنه

نه اینکه بلدنباشه،عمل دخترمن ساده نیست،واینکه خوددکترگفت کارهرکسی نیست،خب بده دست رزیدنت دخترم چیزیش ...

میفهمم نگرانیتون رو ولی اصلا اینجوری نیس عمل رو بدن به رزیدنت و هیچ نظارتی نباشه. جراح اصلی حضور داره حتما و لازم بشه خودش دست بکار میشه. تازه رزیدنتهای سال بالان اونا وگرنه سال پایینی ها که نمیذارن کارتی سنگین کنن

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
2706