2737
2739

نمیدونم پس میرم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

«جهت اینکه نمی‌دونم چی بگم»

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هیچی نخوردم ۲۰۰۰ شده فقط چایی کاهو یه زره کوکو نون 

کوکو خب معلومه به جاش سیب زمینی آب پز میخوردی یا پلو بدون روعن اول ی چرخی بزن تو برنامه ببین پلو بدون روغن از یدونه نون لواش کالری کمتره  یک کیلو سیب زمینی آب پز کالری با چند دونه کوکو یکیه  چای یا قهوه تلخ کالری نداره یعنی هر وقت گرسنه شدی ی چای کمرنگ بخوری حس سیری هم میده    بادمجون کباب کن با پلو بخور یا با ی قاشق روغن یتیمچه کن با پلو سیر دلت بخور چیزی که برام خیلی عجیب بود کالری نان بود واقعا خیلی بالاس اما سیب زمینی خیلی کالری کمه سعی کن به جای نان بیشتر سیب زمینی آبپز و حبوبات پخته و برنج بدون روغن بخوری 

2706