2737
2734

بالاخره ما همه آدمیم ویژگی خوب و بد زیاد داریم ،من خودم خواهر شوهر نیستما ولی یه سری چیزا میبینم میگم حیف این مرد ،یکی اینکه وقتی مرد درآمد خوبی داره ولی زنش بلد نیست زندگی جمع کنه ،فقط پول شوهره رو هدر میده ،میتونستن خونه بخرن ماشین عوض کنن ولی بعد چندین سال زندگی هیچی به هیچی  ،یکی ام شلخته و کثیف بودن 

بجز فضول بودن که الان همه میخواید بهم بگید ،دیگه چی رو اعصابتونه😂😂

خدایی قبول دارید زن کسیه که زندگی رو جمع میکنه ؟یه مرد هر چقدرم خوب باشه نمیتونه زندگی جمع کن باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینایی که شما گفتین دریت

ولی برعکسشم فکر کن که خانم خونه خوش فکر باشه ولی درامد نداشته باشه بدتر اینکه همسرش احازه دخالت نده 

و خودش رو عقل کل بدونه و گند بزنه به درامد و زندگی و پیشرفت

2728

والا یکی از دوستام میگفت زن داداشش خیلی خوبه ولی استوری کنایه دار میذاره از چیزی ناراحته فوری پست میذاره استوری میذاره خود خواهرشوهره اینجوری نیست زندگیش تو مجازی باشه ب نظرم حق داشت 

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  

اینکه به ما محل نمیذاره

فقط خودشو پیش مادرم لوس میکنه

ما رو آدم حساب نمیکنه

با اینکه تازه رفتیم خواستگاری

و ما هم هیچ ارتباطی با هم نداشتیم که حرفی بزنیم که بهش بربخوره

اولین دیدار مون بود

من حتی خواستگاریشم‌نرفتم

🙂❤️
2740

بنظرم داشته های هر مردی از زنشه 

مثل دو مردی که درامدشون یکیه  

اما مرد اولی مثلا خونه ماشین داره دومی نداره بستگی به زن داره چطور زندگی رو پیش ببره 

من زن برادرم خیلیییی ولخرج اما من تا حالا دخالت نکردم اصلا بمن ربطی نداره مشکل رو باید برادرم حل کنه  

آره ولی آخرش به خودم میگم به من چه  اون آقا حتما اینطوری دوست داره اگر ناراحته میتونه جدا بشه

اونکه آره ولی آدم حرص میخوره ،کاش همه عروسا با عرضه و زرنگ باشن ،شاید خودشون ندونن ولی پیشرفتش در نهایت باعث افتخار ماست خصوصا پیش غریبه ها

اینایی که شما گفتین دریت ولی برعکسشم فکر کن که خانم خونه خوش فکر باشه ولی درامد نداشته باشه بدتر ای ...

وای اینم خیلی بده چقدر زن تو اون زندگی اذیت میشه واقعاااا درک میکنم 

اونکه آره ولی آدم حرص میخوره ،کاش همه عروسا با عرضه و زرنگ باشن ،شاید خودشون ندونن ولی پیشرفتش در نه ...

اره دیگه لول خانوادگی میره بالا

ولی چه میشه کرد

دود بر خودم همه نوعش بوده خانم زبر و زرنگ و برعکس خانم بیخیال مصرف کننده

منم کلا بی حس شدم نسبت به این قضیه

نه قبول ندارم  خیلی مردا رو دیدم زندگی جمع کردن

درود به شرفت. من خودم درآمد خوبی دارم. نه ولخرجی میکنم نه خساست به خرج میدم. هم خودم هم خانومم پس انداز و خرج کردنو بلدیم خداروشکر. خانومم هم کلی راضیه هم از خرج کردنم هم آینده نگریم. 

2706