2737
2739

گلم میشه روتین موهاتو بگی؟

منم موهام فره ولی داغونه 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلم میشه روتین موهاتو بگی؟ منم موهام فره ولی داغونه 

داخل حموم شامپو بدون سولفات مارک نانو گلوبان میزنی بعد ابکشی میکنی بعد ماسک داخل حموم میزنی با شانه دونه درشت وشونه میزنی بعدحموم هم کرم مو‌و ژل مو استفادع میکنی اسکرانچ میکنی🥰

...‌
روتین موهاتو بگو منم موهام خوبه هفته ای یکبار روغن تراپی میکنم و یک ساعت قبل حموم اسپری جوشانده رزما ...

داخل حموم شامپو بدون سولفات مارک نانو گلوبان میزنی بعد ابکشی میکنی بعد ماسک داخل حموم میزنی با شانه دونه درشت وشونه میزنی بعدحموم هم کرم مو‌و ژل مو استفادع میکنی اسکرانچ میکنی🥰

...‌
2738
داخل حموم شامپو بدون سولفات مارک نانو گلوبان میزنی بعد ابکشی میکنی بعد ماسک داخل حموم میزنی با شانه ...

گلم عکسو مارکشونو میدی؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

رلستی اسکرانچ چیه

2706