2737
2734
عنوان

خیانت شوهرم که دیشب فهمیدم

767 بازدید | 29 پست

دوستان تاپیکم‌ترکیده دوباره راهنمایی کنید

دیشب گوشیو شوهرمو چک میکردم یکی پیام داد چیکارکنم خب؟؟خوش میگذره بهت  ؟؟

مشخص بود پیام داده بود شوهرم بهش 

منم خودمو جای شوهرم زدم که نوشت بیدارن؟؟؟گفتم نه!!!گفت حواست باشه!!!

دوستان زن بود فالوینگاش همه پیج ارایشگری بودن کاملا مشخصه زنه

شوهرم زیر بار نمیره میگه حتی نمیشناسمش!

رفتم بچمو گذاشتم کلاس خودمم چمدونمو بردم رفتم خونه دوستم که بلیط‌بگیرم برم خونه مادرم طلاق بگیرم‌اومد به زور منو اورد خونه ظرفارو شستو الان رفت میگع نمیشناسم!!

حتی زنه پرسید فردا سرکاری؟؟

وقتیم شک کرد شوهرم نیست اسم یکی از دوستای شوهرمو اورد ک‌خودشو جای پسر جا بزنه گفت شماره کارت فلانیو بده

راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا زود گفتی به شوهرت ته توش در میاوردی

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731

اگر تاپیکت راست باشه که ایشالا راسته 

بنظرم کوتاه بیا

زندگی شوخی بردار نیست 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

مچ‌میگیرید یجور بگیرید که جای انکار نمونه 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

دروغ میگه شوهرت 

واا زنه جوابتو داده مشخصه از قبل پیام میداده شوهرت بهش نمیدونم چرا الکی انکار میکنن مردا

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰
2740

چقدر زود لو دادی مشخصه دروع میگن جفتشون کثافتای خیانتکار

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

نریا اصلا دوباره گوشی شوهرتو بردار ایدی اون زنو بردار بعد یه پروف فیک پسر خوشتیپ بزار بهش پیام بده خلاصه یجور مخشو بزن بکشش به کافه چیزی تهدیدش کن یا هم با گوشی خود شوهرت بهش پیام بده مثلا بگو ویس بده دلم برا صدات تنگ شده بفهم که زنه شوهرتو پاره کن

2706