2737
2739
عنوان

مامانهای باتجربه کمکم می کنید

100 بازدید | 26 پست

خونه جاریم هستیم دوس نداشتم شب بمونیم شوهرم گفت میمونیم صبح زود میریم منم برا دخترم پوشک نیاورده بودم شش سال و نیمشه یه شبایی تا صبح میخوابه پوشک میکنم پوشکش خشکه اما یه شبای دیگه پوشکش خیسه امشبم استرس داشتم الان بردمش دسشویی از جاریم یه پوشک گرفتم گفتم محض اطمینان اما نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم احساس میکنم دخترم خورد شده برادرشوهرم با تعجب گفت پوشک میشه؟

از خودم بدم میاد الان میگم کاش تا صبح میزاشتمش رو پای خودم ولی نمیگفتم شب ادراری داره چیکار کنم به نظرتون چی بهشون بگم که بعدا دخترم مسخره یا سرزنش نکنن؟

بجه خودش کوچیکه و شب تو خواب بیدار میشه میره دسشویی

به جاریت بگو من پریود بودم شبا چون خونریزی زیاده از پوشک بچه استفاده میکنم خیالم راحت باشه یه وقت نشتی نده  دیگه فلانی پرسیده روم نشده بگم برا خودم میخوام گفتم برا بچم میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به جاریت بگو من پریود بودم شبا چون خونریزی زیاده از پوشک بچه استفاده میکنم خیالم راحت باشه یه وقت نش ...

البته اگه بندازی سطل آشغال جاریت شاید نگاش کنه ببینه راست میگی یا دروغ

2740

کاش حرف از پوشک نمیزدی،میتونستی سفره یکبار مصرف زیرش بندازی بدون اینکه کسی متوجه بشه 

الانم که گفتی دیگه خودخوری نکن اگه حرفش شد بگو شبایی که میوه و آب زیاد بخوره ممکنه زیرشو خیس کنه خونه شما خواستم خیالم راحت باشه پوشکش کردم

2706