2733
2734
عنوان

ااه تاپیکشو گم کردم‌..

145 بازدید | 16 پست

😑ی دختره چن دیقه پیش تاپیک زده بود ک بهش تجاوز شده نصف ماجرارو گفته بود بقیع اش رو نوشته بود هستید بگم؟منم دستم خورد رفت بیرون😑😂🤣حالا چکار کنم ماجرای حساس داستان هم بود ک میخاست بگعه شما رفتید داخل تاپیکش؟؟؟اگه هستید منم لایک کنید بیام بخونم ادامشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13493735/امروز-به-من-تجاوز-شد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2728
مشخص دروغ ولی بزن تو تاریخچه بروزرت پیدا میشه

نمیدونم والا ولی همین الان هم نی نی سایت رو نصب کرده بود وارد شده بود نوشته بود تازه اومدم تو این برنامه باهاتون دردودل کنم😑

2740
کو این نمیارع چرا پس برا من؟

انتخابش کن یا کپیش کن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
حسش نی🤣😂ولی نوشته بود دوس پسرم بهم تجاوز کرده و...

حالا اون تاپیکی که من خوندمو ندیدی

دختره با پسری نامزد کرده

پسرع با زن شوهردار رابطه داشته

تو۴سال زنه ۳بار از پسره حامله شده

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
حالا اون تاپیکی که من خوندمو ندیدی دختره با پسری نامزد کرده پسرع با زن شوهردار رابطه داشته تو۴سال ...

😯😯😯😯شتتتتت خدای ممنون چی بگیم آخههه😥🤔😶🤐این تاپیکم ک تعطیل شد معلوم بود داره مزخرف میگه😐

کاش نمیفرستادی برام😂🤣کثافط بی همه چیز داشت الکی میگفت ی مشت ساده رو گیر آورده بود و....

عع😂😂 من نخوندم همشو

2706