2733
2734
عنوان

مادر باتجربه میتونید کمکم کنید

144 بازدید | 10 پست

خونه جاریم هستیم دوس نداشتم شب بمونیم شوهرم گفت میمونیم صبح زود میریم منم برا دخترم پوشک نیاورده بودم شش سال و نیمشه یه شبایی تا صبح میخوابه پوشک میکنم پوشکش خشکه اما یه شبای دیگه پوشکش خیسه امشبم استرس داشتم الان بردمش دسشویی از جاریم یه پوشک گرفتم گفتم محض اطمینان اما نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم احساس میکنم دخترم خورد شده برادرشوهرم با تعجب گفت پوشک میشه؟

از خودم بدم میاد الان میگم کاش تا صبح میزاشتمش رو پای خودم ولی نمیگفتم شب ادراری داره چیکار کنم به نظرتون چی بهشون بگم که بعدا دخترم مسخره یا سرزنش نکنن؟

بجه خودش کوچیکه و شب تو خواب بیدار میشه میره دسشویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اینطوری میگی بهشون واقعا ک نمیخوای بذاری

برا دخترت وقتی رفتین تو اتاق خوابید ببند و صبح زود قبل از اینکه بیدارش کنی در بیار بعدم بذار تو ی پلاستیک و ببر بیرون خونه بنداز

منم ی شب پریود شدم و جایی بودم نگران بودم ک کثیف کنم ملافه رو ی نوار گذاشتم و پشتش مای بی بی گذاشتم،اتفاقا صاحب خونه از ایدم خوشش اومد😄

عزیزم اینطوری میگی بهشون واقعا ک نمیخوای بذاری  برا دخترت وقتی رفتین تو اتاق خوابید ببند و صبح ...

چرا ایزی لایف نکردی اتفاقا بدنت گرم می‌کنه درد کمتر میشه فیت بدنت میشه

2740

پیش دکتر رفتی؟؟

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃